Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel tudok 4 hónap alatt...

Mivel tudok 4 hónap alatt legalább 10 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
valami olcsó de még is hatásos fogyasztószer kellene. Nem érdekel, hogy többet hízok majd vissza meg efélék. Ha valaki tudna segíteni, attól a termék nevét, árát, esetleges mellékhatásait kérném. Előre is köszönöm. 22/L

#fogyókúra #fogyást segítő szerek
2012. júl. 16. 23:35
 1/8 anonim válasza:
100%

Egyszerű:) kalóriaszámlálas:) ennyit simán fogyhatsz csodaszerek nélkül is4 hónap alatt mert benne vagy a heti max1kg ajánlott fogyásban ha így csinálod még jojó sem lesz! Itt számold ki a napi kalóriaszükségleted heti 1kg fogyáshoz.( be kell állítani) nekem működik eddig halálpontosan annyit fogytam amennyit ír a kalkulátor és nem éhezem 1600kcal-t eszem amibe sokminden belefér. Nagyon sok vizet kell inni, ez tisztít. És igaz én tornázom is de ez max az alakformálashoz kell, napi20perc dea fogyas elsősorban a táplálkozason múlik. Ja és olcsó tipp:c-vitamin csökkenti az édesség iranti vágyat, ill minden evés előtt egy nagy pohár víz!

[link]

2012. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja még valami napi 6 szor egyél keveset este az utolsó lehet valami fehérje shake is ez 1000 ft körül is van már a müllerben.
2012. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Drága, az egész családom szedi a csodaszert mégse fogy "csak" én, mert én eddzek és az nekem olyan agykontrolos mint amivel te jössz. Ne trolkodj inkább kelj fel és menj futni -na egész nap netezz... Mozogj meg a bőröd csunya lesz :P -a kevés alvástól meg karikásak a szemeitek...
2012. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kóladió (természetes, csak egy kicsit rossz az íze)

[link]

2012. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző voltam, azt még elmondom, hogy porítva kávéfőzőben is ki lehet főzni, így elviselhető.

Másik előnye pedig az ára. Viszonylag olcsó is.

2012. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az eddigieket nagyon szépen köszönöm, a választás miatt kérnék még párat és hogy hol lehet beszerezni, valamint, hogy mennyiért.
2012. júl. 17. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 30 Days-t szedtem, kicsivel kevesebb, mint négy hónap alatt fogytam kicsivel több, mint 10 kg-t :)))

Az ára mondjuk nem volt a legolcsóbb (mondjuk van ennél drágább is), viszont nem volt semmilyen mellékhatása, nem kellett napi 20 órát sportolnom és koplalnom mellette. Ez egy éve volt, azóta mondjuk már tudatosabban figyelek az étkezésre, plusz lift helyett mondjuk lépcsőzök, de nem viszem túlzásba, és nem jött vissza semmi azóta sem.

2012. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyet ajánlok tablettákat ne zedj megfogsz halni 5 év múlva tőle ..!!!!!! Add le természetesen!:) 2 hónap alatt meg lesz!
2012. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!