Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt le lehet...

Másfél hónap alatt le lehet fogyni 8kilót?

Figyelt kérdés
Mindennapos sportolással,kenyér,cukros üdítők,édességek kizárásával, 6óra után nem evéssel, az étel adagok csökkentésével?:))
2012. júl. 16. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehéz így számszerűsíteni, ugyanis lehet, hogy lemegy 5 cm combból, hasból 7-8, de a mérleg meg csak két kilóval mutat kevesebbet, mert elkezdesz mozogni, kicsit izmosabb leszel, és az izom nehezebb, mint a zsír. ne 6 után, hanem lefekvés előtt 2 órával egyél.

sport meg MIN. heti négyszer.

másfél hónap alatt BIZTOS, hogy sokkal jobb alakod lesz.

2012. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :)
2012. júl. 16. 15:42
 3/8 A kérdező kommentje:
de egyébként eddig is mozogtam. 3 éve járok táncolni. ( hip-hopot) az a baj, eddig hogy nem igazán ment le tőle a súlyom. kb. másfél hónapja elkezdtem tánc mellett szobabiciklizni,felülésezni,meg az étrendemen is változtattam. 1hónap alatt lement összesen 10kiló. de fél hónapja nem ment le szinte semennyi.. :/ még 8kilót szeretnék leadni nyár végére..:D
2012. júl. 16. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, csak nem érdemes.

A lógó, de legalább plöttyedt bőrt nem tudod megakadályozni - sporttal sem.

Mellette még előfordulhat hajhullás, szürke bőr, karikák a szemed alatt, fejfájás, rossz közérzet, szédülés, ájulás, menzesz elmaradása (ha lány vagy), koncentrálóképesség romlása stb. stb.

2012. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ennyit mozogsz, figyelj arra, hogy EGÉSZSÉGESEN, de egyél rendesen relatív sokat
2012. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 10 kiló? Örülj, hogy nem haltál bele, és ne kísértsd a sorsot...
2012. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért attól messze vagyok,hogy belehaljak. xdd semmi bajom nincs tőle.:D
2012. júl. 16. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:

A hivatalos, orvosok által is elfogadott fogyási mérték, az heti 1kg. Ha ettől többet fogysz, akkor nemcsak zsír megy le rólad, hanem izom is. Mindemellett a teljes testtömeg semmit sem árul el, csak azt, hogy összesen mennyit nyomsz, azt nem mutatja, hogy ennek mennyi %-a zsír, mennyi izom. Soha nem a testsúly számít, hanem mindig a testzsír%.

És nem tudom hogy honnan szedik az emberek ezt a 6 óra után már nem eszek maszlagot? Ki találta ezt ki?

2012. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!