Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductil10mg kapszulátol...

Reductil10mg kapszulátol lehet e eredményesen fogyni? Mennyit lehet fogyni és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 08:24
 1/2 anonim válasza:
95%

Hát én 2009. május 15-én kezdtem el szedni. Az orvosom írta fel. 159cm-hez 70kg voltam.


Már az elsô nap éreztem hogy nemhogy nem mardos az éhség, de még csak nem is kívánok semmit. Elsô nap egy salátát ettem, annak is a felét ott hagytam. Késôbb sokáig ez ment. Mindig otthagytam a kaját. Azóta azért kicsit már megszokta a szervezetem, mert naponta már kétszer, háromszor is eszem, de továbbra is keveset. Tehát nekem nagyon bejött. Teljesen elvette az éhségérzetemet.


E mellett ügyeltem rá, hogy ne egyek finomitott szénhidrátot. Ami megmaradt az étrendemben az a zöldség, a gyümölcs és a hús volt plusz tejtermékek.


Olyan egy hónapja kezdtem el enni kis mennyiségben édességet is. Pl. 1-2 kocka keserûcsoki, vagy light fagyi, túró rudis jégkrém lecsúszik, de simán belefér.


Ezen a héten már reggelire tudatosan mindig két fornetti pogácsát eszem egy kefírrel. Így tehát hosszú idő óta elôször megint eszem lisztet (módjával persze).


Hogy Reductiltól vagy sem, volt egy időszak amikor álmatlanul forgolódtam éjjelente, de ez kb. egy hétig tartott.


A jelenlegi súlyom most 55kg. Tehát kb. 10 hét alatt 15kg-t fogytam. Szóval szerintem hatásos.


Párom is elkezdte szedni, ő is hasonló tapasztalatokról számolt be, csak kisebb mértékûekrôl. Ő azért többet eszik, mint én ettem, de szerintem egy icipici belső elhatározás is kell hozzá...


Két napja nem szedem a bogyót. Egyelőre nem érzek késztetést haatalmas csokitorta szeletek magamba tömésére, úgyhogy talán nem hízom el a közeljövőben ismét egy kis odafigyeléssel :).


Remélem segítettem...

2009. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem úgy tűnik, sajnos nem vált be. Most voltam kontrollon, és a doki felírta a 15 mg-os Reductilt. Ma reggel vettem be belőle az első szemet.

A 10 mg-os változatról hasonló tapasztalataim vannak, mint az első válaszolónak, sajnos a fogyást leszámítva... :D

Hihetetlen, mennyire elveszi az étvágyad, sokszor erőszakot kell tenned magadon, hogy egyél valamit.

A dokinénim azt mondta, nem ritka, hogy az első havi kontrollra 10-16 kg fogyással érkeznek a páciensek. Irigykedem, és reménykedem a 15 mg-ban.. :)

Viszont az tény, hogy önmagában nem olyan hatásos, mintha mozgással kombinálnád a gyógyszerszedést.

Én bevezettem a napi kutyasétáltatást, és egy Norbi DVD-t.

Sok sikert, üdv :)

2009. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!