Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Purpura...

Mi a véleményetek a Purpura Bacca nevezetű fogyókúrás készítményről? Tapasztalat esetleg? Biztonságos?

Figyelt kérdés
Olvastam róla egy cikket és abban nagyon dicsérik. A hozzászólások is jókat írnak róla, de úgy gondolom hogy egy független oldalon mégiscsak őszintébb tapasztalatok, vélemények érkeznek.

2012. aug. 18. 12:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok ! Hol lehet ilyen purpula baccat kapni ? Ha rendelni kell tudtok nekem küldeni egy honlap címet ? Akinek bevált az légyszi írjon :) hogy mennyit fogytatok és hány hét / hónap alatt :D !!! Köszi előre is !!
2013. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Véleményem szerint pont ugyanolyan átverés, mint a többi csodaszer. Valahol valaki összekever pár idegenül és jól hangzó gyümölcsből vett kivonatot, tabletta formába önt, majd várja, hogy az emberek rákapjanak. Az ember pedig csak rendel és rendel. Mert bármennyi pénzt megadna azért, hogy továbbra is szemetet ehessen óriási mennyiségben és közben jól is nézzen ki. Sajnos be kell látnunk, hogy sport és egészséges táplálkozás nélkül nem lehet lefogyni eredményesen. Ha a kettő közül valamelyik hiányzik, akkor beindulhat a jojó-effektus. Régebben én is voltam dundi, sajnos a 160 cm-es magasságom miatt minden dekagramm meglátszott rajtam. Az első elhatározásom az volt, hogy kevesebbet eszem, kihagyom a kenyeret, és heti egyetlen egyszer mozgok fél (azaz fél) órát. Egyre inkább élvezni kezdtem a sportot. Sok mozgásformát kipróbáltam, megtaláltam azt, ami nekem tetszik, és hetente már 3x1 órát edzettem. Rájöttem, hogy az egészséges ételektől energikusabb vagyok, nem jön az a borzalmas teltségérzet a vasárnapi ebéd után. Később vitaminokat kezdtem szedni, egyszerűen jól éreztem magam a bőrömben. Néha még egy kis szauna, úszás vagy masszázs is belefért. Alapjaiban, fokozatosan változott meg az életem, és kirobbanó formában kezdtem érezni magam. Eredmény: 5 hónap alatt 17 kiló ment le rólam, ami akkor sem jön vissza, ha párszor kihagyom az edzést vagy ha picit túleszem magam. Persze én is kipróbáltam "csodaszereket" előtte, majd sírtam a párnába, hogy hogy lehettem ilyen ostoba. Valóban vannak olyan vitaminok, ásványi anyagok, amelyekről tudományosan bizonyított, hogy pörgetik az anyagcserét, ezeket bátran használhatjátok. Kérdezzetek utána az orvosotoknál, és inkább neki higgyetek, mint azoknak, akik az internetre írnak mindenfélét. Ez az én sikertörténetem. Egy picike, apró elhatározással indult. Most ott tartok, hogy szebbnek, egészségesebbnek, boldogabbnak érzem magam, mint valaha.
2013. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!