Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egyik ismerősömtől hallottam,...

Egyik ismerősömtől hallottam, hogy a Spiropent tbl. Nagyon jó zsírégető mert felemeli 1 fokkal a testhőmérsékletét ezáltal égeti a zsírt! Mennyire veszélyes nők számára?

Figyelt kérdés
Nők is szedhetik e a gyógyszert? Hogyan kell alkalmazni (pl. hány napig, mennyi tbl. , stb. ) Diétázni kell e mellette? Ez hülye kérdésnek fog hangzani, de kell e mellette edzeni?
2012. dec. 3. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudok tovább vitatkozni.

Ebben az országban cukorbetegek zabálják a cukrot, kenyeret, tejet, annyira hogy még az ostoba és hatástalan cukorbeteg diétát SEM tartják be, ezek után felőlem egészséges ember de a beteg is azt szed amit akar.


Egy kis testhő emelkedés (kissé nagyobb kalórialeadás) és a fogyás közti komoly összefüggést nem látom, és balga módon feltételezem hogy mindenki a legegészségesebbet akarja magának. Magyarán nem akarja kivágni a testéből a zsírpárnákat, hanem azt az egészségtelen, megbetegítő tényezőt ami zsírosodást okoz a testében kiküszöbölné.


Mivel ez az elképzelés messze van a valóságtól, már értem miért adok én egy fajta 'rossz' válaszokat.

2013. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 oroszlantappancs válasza:
akkor most meghalsz tole vagy nem?van aki szedte es nem lett baja.aki meg meghalt az nem tudja elmondani, de gondolom annak mas egeszsegugyi problemai voltak h belehalt.
2013. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szarul vagy tőle, szinte munkaképtelen, remegsz, dekoncentrált vagy, özön mellékhatása van, és ha még érzékeny is vagy rá, akkor meghalsz.

Akkor már inkább egy adrenalinos zsírégető, az legalább csak pörget.

2013. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Megint a sok eszleny valaszol egy kerdessre amirol fingja nincs..


A Kerdezonek.. Clent hasznaljak zsiregetesre a testepitesben, maga a szer aszmagyogyszer ezt jol irtak.

Mellekhatas rengeteg van, de valos mellekhatasokat csak rovid tavon erezzni, ugyan ugy mint a hatasat. Mellekhatas 1-2 het / zsiregetohatas 6-8 het, szervezetfuggo kinek milyen gyorsan szokik hozza. Mellekhatas a fejfajas, szajszarazsag es igen, rettenetesen remeg a kezed. Elso par napba atmegy ez a tunet, marad az eros melegseg erzet es a szajszarazsag.


Mikor en szetem. elso ejszaka pokolban egtem, mert egyszeruen ugy atmelegitett. Olyan erzes mintha lazas lennel. Kezremeges elso 3-4 nap olyan h kessel vilaval enni a kollegaid elott nem ajanlott, mert alkoholistanak neznek es fejfajas..hmm arra van gyogyszer (napi 4-5l viz es C-vitamin ..de nem vmi multivitaminos szarbol . 3000mg naponta legyen a minimum)

Am dieta nelkul mitsem er egy gyogyszer vagy "csodaszer" sem, es diata alatt nem a csajos marhasagokat ertem, hanem valos tartos es egeszseges etrendet. friss zoldseg parolva, melle feherje (tojas/hus/hal) olajakat felejtsd el, sult dolgokat szinten.. kola/csoki/nasi/teszta/cukor/pektermekeket is mellozd (aztan lehet h a clen se kellesz ;))

2013. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!