Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Fogyókúra Forte-rol?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem hiszek a csodákban,de mivel 100%-os visszatérítési garanciát ígértek, mit veszíthetek alapon,a feleségemmel együtt kipróbáltuk, ezt a névtelen szart,hátha mégis 3-4 kilót le tudunk adni. Természetesen egyetlen dekát sem fogytunk tőle, sőt a koleszterin és triglicerid (vérzsírok)szintem jelentősen emelkedett.

Amikor vissza akartuk kapni a pénzünket, akkor sem a számla, sem az invoice szám nem volt elég, hanem több telefon és levélváltás után kénytelen voltam Lengyelországba visszaküldeni a kiürült dobozokat, -saját postaköltségen. Magyarországon semmit nem tudtak, vagy nem akartak tenni a 100%-os pénzvisszatérítés érdekében!!!

Az osztály vezetője: Szebeni Müller Ildikó t:06-1 408-8950


A két doboz ára 14 900 Ft, a postaköltség 585 Ft. Az összeg amit összesen visszautaltak 6 799 Ft. Azzal indokolták a kevéske összeget, hogy csak egy dobozt térítenek, és a postaköltségüket(amit ingyenesnek hirdetnek)levonták.

14900+585= 15 485 Ft-ot fizettem ki, ennek a 100%-a az nem 6 799 Ft.

Nem számolok itt a szabadidőmmel, idegeskedéssel,egészségromlással.


Inkorrekt üzletpolitika, boowli, neve nincs (fogyókúra Forte) áru ne vásároljátok!!!!!

2013. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez aztán tanulságos válasz.. bakker :(

Én is hallottam ilyet már sajnos, ráadásul nem csak erre a termékre igaz, hogy nem csodaszer (semmi sem az) ráadásul még a visszatérítési garanciát sem tartják.


Fogyasztóvédelemnél kell próbálkozni, de minthogy hagyják az ilyen cégeket működni (több tucat hasonló van..) így olyan nagyon sok segítséget senki sem ad.. átverik az embert ahol csak tudják :(

2013. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ariola válasza:

[link]


Ez mindent elmond!

2013. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!