Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit tudtok a TERONAC nevű...

Mit tudtok a TERONAC nevű fogyis gyógyszerről?

Figyelt kérdés
2006. nov. 2. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A TERONAC eredetileg nem fogyókúrás gyógyszer, hanem gyomorsavmegkötő hatása van (hányásra, hányingerre adták eredetileg), így persze, ha éhes vagy nem érzed.
2006. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Étvágycsökkentő, ami nagyon bevált, de tényleg nagyon sok a mellékhatása. Sokat fogytam, de mikor nem szedtem minden vissza is jött duplán. Mit,triplán. Állítólag szív problémát is okoz, de engem ez fiatalon nem érdekelt. A mai eszemmel már nem szedném,és nemis fogom. Szerintem még hormonzavart is csinált.
2006. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
96%

Régen szedtem,de nagyon rosszul voltam tőle.Szétment az agyam,a fejfájástol,de éhes nem voltam.

Ja az ára egyik naprol a másikra,800-ról,9400-ra ugrott mert levette a tb a támogatást!

Nem ajánlom szerintem sok baj van vele!

2006. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ismerősöm szedte. Ő is nagyon fogyott vele, de úgy "bepörgette" mintha speed-et szedett volna. (napokig nem aludt, nem evett). A vége, soványan a teljes kimerültség. Ma már ő is azt mondja soha többet!
2007. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Láttam már másokon a hatását, ezért én is elkezdtem szedni, de nagyon rosszul voltam tőle. Aztán másnaptól szépen elfelejtettem.Nem ér annyit az egész!
2007. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már évek óta nem lehet kapni.
2015. máj. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
semmit
2021. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!