Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Fogyasztószerek

A kérdés

Mit tudtok a TERONAC nevű fogyis gyógyszerről?

2006-11-02 23:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A TERONAC eredetileg nem fogyókúrás gyógyszer, hanem gyomorsavmegkötő hatása van (hányásra, hányingerre adták eredetileg), így persze, ha éhes vagy nem érzed.

A válasz 98%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2006-11-02 23:41 Privát üzenet
Étvágycsökkentő, ami nagyon bevált, de tényleg nagyon sok a mellékhatása. Sokat fogytam, de mikor nem szedtem minden vissza is jött duplán. Mit,triplán. Állítólag szív problémát is okoz, de engem ez fiatalon nem érdekelt. A mai eszemmel már nem szedném,és nemis fogom. Szerintem még hormonzavart is csinált.

A válasz 98%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2006-11-02 23:42 Privát üzenet
Régen szedtem,de nagyon rosszul voltam tőle.Szétment az agyam,a fejfájástol,de éhes nem voltam.
Ja az ára egyik naprol a másikra,800-ról,9400-ra ugrott mert levette a tb a támogatást!
Nem ajánlom szerintem sok baj van vele!

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/6Időpont 2006-11-06 16:31 Privát üzenet
Ismerősöm szedte. Ő is nagyon fogyott vele, de úgy "bepörgette" mintha speed-et szedett volna. (napokig nem aludt, nem evett). A vége, soványan a teljes kimerültség. Ma már ő is azt mondja soha többet!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/6Időpont 2007-01-15 13:15 Privát üzenet
Láttam már másokon a hatását, ezért én is elkezdtem szedni, de nagyon rosszul voltam tőle. Aztán másnaptól szépen elfelejtettem.Nem ér annyit az egész!

# 5/6Időpont 2007-06-04 08:35 Privát üzenet
Már évek óta nem lehet kapni.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2015-05-29 02:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menstruáció meghozására PREMENS-et írt fel az orvos. Félek, hogy nem lesz tőle nagyon erős a vérzésem? Hány napra állítja be kb? görcsölés? Tapasztalatok a gyógyszerről.
Lehet még bárhol is kapni: TERONAC?
Hallottam egy gyógyszerről, ami elősegíti a súly stagnálását. Mi a neve?
A lindaxa gyógyszerről szeretnék kérdezni. 102 kg vagyok és ki szeretném próbálni. Mi szükséges hogy hatásos legyen?
Mi a véleményetek a Lindaxa 15mg gyógyszerről? Fogyott ettől valaki?
Le lehet fogyni a Reductil kapszulával? Tényleg olyan jó mint a Teronac volt régen?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Fogyasztószerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu