Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottam egy gyógyszerről,...

Hallottam egy gyógyszerről, ami elősegíti a súly stagnálását. Mi a neve?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni olyan kapszulát, mert egy ideig nem tarthatom be a fogyókúrát. (egy ismerős családdal megyek nyaralni, szóval ők teletömnek kajával) Ez a kapszula azt hiszem elősegíti a súly stagnálását, a tápanyagokat engedi felszívódni, de a zsír nem tud lerakódni, ha ezt szedi az ember. Milyen kapszula ez? Mi a neve? Hol kapható? Mennyibe kerül?
2010. jún. 20. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen ökörség már ez.. inkább csak menj el esténként futni, úgy ledolgozod, amit kajoltál. ha ennyire gyógyszerektől akarsz függeni, ám legyen, mérgezd magad.:|
2010. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hát nyaralás alatt hogy menjek? Reggeltől estig családi programok, és nem hiszem, hogy lesz időm, vagy lehetőségem...Egyébként nem gyógyszer szerintem sem, hanem csak gyógyhatású készítmény. Ami nem engedi a zsírt lerakódni.
2010. jún. 20. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
te ugye tényleg nem hiszed el, h van ilyen? ez is csak marketing. sztem teljesen normális, ha elmész futni reggel v este, jogod van hozzá, nem fognak megsértődni. egyébként meg tuti egész nap rohangáltok ide-oda, talpon lesztek, akkor is égetsz:)
2010. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem nem tudnak kajával tömni, mindíg csak annyit szoktam enni amennyit szeretnék.Nyaraláson is. Vagy lekötöznek? Szondával etetnek?
2010. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az igaz. De attól még fél adag kaját fogok enni. 23.-án Budapesten leszek, el kell vinnem a kutyájukat sétálni kb. vacsora után. (ami fél hat, hat körül szokott lenni) De az csak 15 perc séta. A nyaraláson pedig medence (bár én nem tudok úszni) és sok sétálás. Eddig koplaltam, pl. most sem tudok enni, mert görcsöl a gyomrom, ideges vagyok. Ezért félek, hogy a fél adag főtt ételtől talán visszahízom. Nem tudom már, hogy legyen...
2010. jún. 20. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:
a koplalástól biztos visszahízol... ezek szerint még csak nem is sportolsz?:S
2010. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De, emellett minden nap vagy táncolok, vagy sétálok, vagy pedig biciklizem 30 percet. Mikor mihez van erőm/kedvem, mert sok időt töltök a belvárosban mászkálással...Pl. pénteken cirka 90 percet sétálgattam intenzíven, közepesen gyors tempóban, mert vásárolni akartam valamit, ami egyik boltban sem volt, csak a város másik végén. És mivel van 5 kutyám, velük is szoktam futkározni, mert kicsik, és ezzel szeretnék segíteni nekik a szocializálódásban.
2010. jún. 20. 12:13
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és akkor már életed végéig koplalni akarsz? te baxtad el...
2010. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, az én hibám. Részben. Részben pedig a családomé, amikor nem segítettek leadni a 10 kg feleslegemet, és továbbra is zsíros, olajos ételeket főztek. Naná, hogy nem ettem belőle! Kicsikartam magamnak egy csomag teljes kiőrlésű kenyeret, és egy light margarint hetente, és ennyi. Meg persze a gyümölcsök. Egy ideje étvágyam sincs. Most is csak egy fél szelet kenyeret tudtam megenni, és egy 4 centiméteres főtt répadarabot. Most egész nap mozogni fogok, így nyaralás előtt csinálok egy nagytakarítást.
2010. jún. 20. 12:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen létezik ilyen kapszula, szedtem is egy darabig. Segített a csípőműtétem alatt. NEKED viszont NINCS szükséged rá.


Az nem indok, hogy "teletömnek kajával". Mégis mennyi idős vagy, hogy nem mondhatod azt, hogy "én mást és másként szoktam enni, nem kérek"??? Nem lehet, hogy az akaraterődben nem bízol? ;)


Egyébként a kapszula vényköteles, éppen az ilyen esetek miatt. Ne szedj olyasmit amire nincs is szükséged. Mindent meg lehet beszélni. Az evést és az esti futást is.

2010. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!