Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan vagy mivel sikerült...

Hogyan vagy mivel sikerült fogynotok és mennyit? Kort is írjatok és jó tanácsokat.

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 19:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
85%

Tisztelt hölgyek, urak! Jómagam kóros soványsággal küzdök, édesanyám pedig túlsúlyos! Mindkettőnknek ajánlták az "algapor" fogyasztását. Édesanyám fogy tőle, nekem pedig hatalmas étvágyat csinált!


Kifejtem bővebben: Van egy olyan elmélet, hogy már az se tud egészségesen élni, aki akar, mert a zöldség, gyümölcs félék már tized annyi tápanyagot tartalmaznak, mint 50 éve. És ott van még a sok tartósítószer, ami elősegíti például a zsír lerakódását. Ez az alga pont ezeket üríti ki a szervezetből, és ha nem is lesz tőle senki "bordavirítóan" vékony, de egy egészséges testsúly szerintem elérhető vele.

2009. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az Adipex segített.64 éves vagyok,tavaly elestem a jégen,a térdemre.Sétálni is csak a nagyon nehezen tudtam.Akkor szedtem fel 15kg-t. Ez a túlsúly nagyon megviselt,testileg-lelkileg.Turbó nem segített! Sem más...Akkor kezdtem el az Adipex szedését,figyelve annak esetleges rossz hatásait. 2 hét alatt 5kg lement,aztán megállt a fogyás.Szünetet kell tartani.Most fogom újrakezdeni.Csökkenti az éhségérzetet.Persze vigyázni kell,hogy azért kapjon a szervezet elég tápszert,vitamint.
2009. szept. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Sziasztok.Én majdnem mindenkinek hasznost jelöltem,mert szerintem mindenkinek van itt jó ötlete,és tetszik hogy ilyen kedvesek vagytok hogy hasznos tanácsokat irtok ide.Én mindig olyan éhes vagyok pláne este 18 után már nem eszek,de mivel késön fekszem igy mindig nagyon korog a gyomrom,nehezen birom hogy ne egyek.Kövér nem vagyok,164 cm 60 kg,de én szeretnék 55kg lenni.Mit ajánlottok vacsira ami nem hizlal,és késöbb le egyek éhes?Köszi.
2009. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2x1 órát sportoltam Rubint Réka kazettájára, csak gyümölcsöt és zöldséget ettem (nem mellesleg a kertből!) fél év alatt -25 kiló 18/L
2009. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!