Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tud. Nátok ajánlani tippeket,...

Tud. Nátok ajánlani tippeket, tanácsokat? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni 6-7 kilót.A tápanyag bevételem 1000-1500 körül van. 160cm/51kg vagyok és 45-46kg a célom(túl vastag a combom).Szeptembertől tudok majd többet sportolni,mármint naponta 4 kilóméter biciklizés és valami sport,de most naponta fél óra taposó gépezek..és tudnátok valami tanácsot adni hogy még könnyebben menjen a fogyás? vagy nektek mi vált be? 14/L

Idióta megjegyzések kíméljenek!


2011. aug. 28. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs kislány, de te vagy az idióta. A sport rendben van, de diétáznod teljesen felesleges.
2011. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet magadról, szeretném én látni azt a vastag combot. Ilyen súllyal nem hiszem, hogy kövér lennél. Továbbra is mozogj sokat, és akkor nem lesz baj.
2011. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
holnap felteszek képet!
2011. aug. 28. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

160/51 kiló?

Kedves válaszolók, ez egyáltalán nem olyan kevés.

160-51= 109 közötte a különbség.

Én 173 centihez vagyok 61 kiló, és nem vagyok kövér, de nem is vagyok olyan nagyon vékony.

Egyébként, NEM KOPLALÁS, egészséges étrend:

Például:

- Reggeli: teljes kiőrlésű/barna/rozs kenyér, felvágottal, zöldségekkel

- Tízórai: natúr joghurt/kefir, gyümölcs

- Ebéd: ami van otthon, ne túl sokat, és ne zsírosat (ha csak napi 3x eszel, akkor ebéd után mindenképp gyümölcs, ha 5x, akkor ilyenkor nem fontos)

- Uzsonna: gyümölcs/zöldség, natúr joghurt/kefir

- Vacsora: sovány túró, főtt tojás, vagy rántotta/tükör tojás nagyon pici olajjal, kenyér nélkül, zöldséggel, de mehet még köret nélkül, zöldséggel hal és csirkemell

Csak vizet igyál, jó sokat, napi minimum 2-3 liter, mellette mehet a tea, zöld vagy bármilyen, édesítővel, vagy anélkül,de cukorral semmiképp!

Sok sikert :))

2011. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó!!
2011. aug. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!