Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni akarok, vettem genesis...

Fogyni akarok, vettem genesis T3-at, elkezdtem szedni 2hete, de még nem látszik rajtam semmi! Max 100mg-ot lehet bevinni, de én feleztem, mert azt olvastam, hogy nőknél felezni kell! Tényleg felezni kell, vagy szedjem rendesen?

Figyelt kérdés
Hozzáértők írjanak!Még van Clenbuterolom is szedjem mellé,mert ezt is ajánlják csak még nem mertem szedni mellé!De így,hogy még nem látszik semmi...

2013. ápr. 20. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Toljad neki, nyilván több kell :D


Egyébként ha már gyógyszer, akkor mi a tetves retekf@szért nem használsz rendes szteroidot?

2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
vagy retkes testűf@sz.. mindegy, az előbbi jutott eszembe először.
2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha már a hozzáértő ismerőseid ennyit nem mondtak, akkor elárulom: www.testmester.net Itt kapsz válaszokat meg tapasztalatokat, de azért készülj fel, hogy ott sem fogják azt mondani, hogy szedd csak bátran, nem rossz dolog, nem lesz tőle semmi bajod. (mellesleg a stílusoddal ott se leszel nyerő, de ez már mellékes)
2013. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%
Egyszerűen arról van szó, hogy annak a rengeteg fiatalnak, akik konditermekben fogyasztják hatékonyan magukat, fingjuk sincs arról, hogy léteznek olyan emberek, akiknek a szervezete teljesen máshogy működik, mint a többi 90 %-nak. Ötven feletti vagyok. Több sportban megyei 1-2-3. helyezett voltam egyéniben, vagy csapatban 12 és 24 között. 165/56 voltam. Aztán 31 éves koromban jött Csernobil, ekkor már nem sportoltam pár éve. A kilók el kezdtek feljönni rám hirtelen és mindenki azt mondta, hogy azért, mert sokat eszem. Hát nem! De ezt akkor még a tudomány is tagadta, hogy autoimmun betegséggel jár a sugárzás. Évek múlva küldtek el endokrinológiára, ahol kiderítették, hogy a szervezetem felélte 95 %-ban a pajzsmirigyem. Addigra idegileg tönkrementem, mert a fogyókúra táboroktól a legkeményebb edzésekig és drága fogyasztószerekig mindenen már túl voltam. A fogyókúráktól híztam, az edzésektől meg olyan kemény lettem, mint egy testépítő. Nagyon későn jutott eszükbe az orvosoknak a hormonvizsgálat. Alapjában tök egészséges voltam, csak épp a 40 kg plusszal nem tudtam mit kezdeni. Ez a nőiességemnek is betett, és a megjegyzések, amiket a hátam mögött hallottam. Közben sok olyan emberrel találkoztam, akiknek későn derült ki a pillanatnyi jó közérzetük miatt az ilyen-olyan szerzett betegsége, amiről nem tudtak, de ők is erőlködtek a konditermekben. Hát senki ne törjön pálcát olyanok felett, akikről egyértelműen nem tudják, hogy zabagépek! De még ez sem egyértelmű, mert ha valaki depressziós, vagy egyéb lelki betegségben szenved, amit titkol és emiatt eszik és hízik, az is inkább segítségre, biztatásra szorul. Nagyon celebtársadalom a mostani, sznob és a külsőségekre teszi a hangsúlyt. Ennyi!
2013. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg szimplán csak a mocsok táplálkozás (amit a többség önként és boldogan vállal!) pontosan az autoimmun pajzsmirigy gyulladásnak kedvez, és lehet ezt 'egyéb' elkerülhetetlen dolgokra fogni.. De mégis látom hogy a fiatal anyukák megszülték a kölküket, és MÁR adják nekik a kifli csücsköt, nem csak maguk fognak elhízni és megbetegedni, de sarokkal nyomják az 1-2 éves kölykük buksiját is erre az útra. Szinte elkerülhetetlenül. Én az emberi gyarlóságot látom emögött, legalábbis a legtöbb esetben.
2013. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
54%
Én meg fizetem a tb-t...
2013. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
élsz még kérdező?
2014. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez durva, a T3-at vényre kapom, mert rt3 szindrómám van. Nem viccből szedem, folyamatosan ellenőrizni kell a t3 és t4 szintet és a TSH-t. Ez nem játék...
2014. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!