Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha figyelek az étkezésre és...

Ha figyelek az étkezésre és sportolok is, akkor sem 100%, hogy rendesen fogyok?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy hónapja 'fogyózok', amit én inkább diétának mondok, mert számomra ez nem csak a fogyásról szól, hanem az egészségről is. Természetesen nem koplalok, mert tapasztalat, hogy annak semmi hosszútávú értelme nincs. Figyelek, hogy miből mennyit eszek, és amit lehet, kicserélek egészségesebb változatra. Jó, néha én is vétkezek, de nem olyan nagy dolgok ezek szerintem. Ezenkívül heti 5x sportolok. Látom már magamon, hogy változik az alakom(persze nem túlságosan), de a súlyomon mégsincs változás. Normális ez? Mit javasoltok még, mit kéne tennem így a diétám szempontjából?:) Bármilyen segítséget szívesen fogadok. Előre is köszönöm:)

19/L


2013. ápr. 16. 18:39
 1/2 dieta ***** válasza:
A kérdésedben még utalás sincs arra mit takar a diéta és az egészséges táplálkozás.Az egyoldalú táplálkozás nem azonos az egészségessel.Ha változatosan táplálkozol akkor viszont nem nevezhető diétának ,hacsak nem cukorral etted a cukrot is.Azt írod nem koplalsz azt nem is kell de ha nem kevesebb a naponta elfogyasztott kalória mint a napi energiafelhasználásod tehetsz bármit nem fogsz fogyni.Ha meglehetne pontosan határozni a napi energia felhasználást és 165 kalóriával kevesebbre állítanád be a napi kalória beviteled elkezdenél fogyni lefogynál 1.5 kg.-ot és ott leállna a fogyás.Kalória deficit nélkül nincs fogyás.
2013. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen kevesebb kalóriát viszek be. Úgy gondoltam, hogy ez egyértelmű. Az étkezésemről pedig annyit, hogy ugyan néha eszem egy kis édességet, de mostanában inkább a zöldségekre, gyümölcsökre összpontosítok, ebédre általában megeszem azt, ami van, csak kisebb adagban. Szóval változatosan étkezem. Ennek ellenére is csak kb 2-3kg ment le, és itt megállt. Pedig sportolok is mellé. Ez mondjuk lehet az épülő izom súlya miatt is.
2013. ápr. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!