Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet kapni, mennyi van...

Hol lehet kapni, mennyi van egy dobozban és mennyibe kerül az adipex retard?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az Adipex nem kapható Magyarországon legálisan, úgyhogy bárki ír is ide be bármit utánam, az csak büntetendő dolog lehet.
2008. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert olvastam róla a neten, hogy nincsen betilva, csak nem ismerik el.
2008. jún. 15. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Tévedés, nem büntetendő. Azért mert nincs törzskönyvezve még nem lesz kábítószernek minősítve. Sajnos. Mert nagyon szar cucc, akiket ismerek és szedték nagyon.... hogy is mondjam, az agyukra ment. Tiszta idióták lettek tőle. Ráadásul nem is fogyaszt, csak éhséget csillapít. Fogyni nem ezzel kell. Ára 15-20 ezer 1 havi adag és már tudtommal hamisítják is.

Ha a diétád és az edzéseid mellett szeretnél szedni valami kiegészítőt akkor ezek a hasznosak:

Proteinkészítmények, multivitamin/ásványianyag, C-vitamin nagy dózisban, halolajkapszula, lenmagolaj, CLA,L-karnitin (2-3 g/nap!),koffein tabletta, zöld tea kivonat, BCAA aminosavak.

Ez mind engedélyezett, biztonságos készítmény.

2008. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem is akartam szedni csak kiváncsi voltam.
2008. jún. 16. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Pár dolog az Adipexről:(mindenki olvassa el mielőtt belevágna a szedésébe).Legfontosabb leszögeznem hogy az Adipex egy nagyon erős GYÓGYSZER.Nem gyógynövény,nem táplálék kiegészítő,gyógyszer!Az Adipex több Uniós országban törzskönyvezve van,és sikeresen alkalmazzák jelentős túlsúly leküzdésére.Az Adipex az étvágyközpontra ható gyógyszer(hatóanyaga a phentermine)drasztikusan csökkenti az éhségérzetet,gyorsítja az anyagcserét.Az orvosok a szer rövid ideig való alkalmazását javasolják(max8hét).Ennyi idő után a szer hatása csökkenhet,igy érdemes szünetet tartani(6-8)hét,mielőtt a 2.kúrába kezdenénk ha szükséges.Napi adagja 1kapszula.Egyes esetekben emelhető napi 2re(én ezt kirívó esetekben ajánlom).A szedés tartama alatt nagyon fontos az emelt folyadékbevitel!

előfordulható mellékhatások az első pár napban:szájszárazság,elalvási nehézségek,a pulzus csekélyebb mértékü emelkedése.

MIKOR KELL ELKERÜLNI!!!

18év alatt,és 65év felett! Táplálkozási betegségek esetén(bulimia,anorexia), pxihiátriai betegségek,gyógyszer,ill.alkoholfüggőség esetén.Magas vérnyomás,szív és érrendszeri betegségek esetén.Súlyos vese ill.májbetegség esetén.Terhesség és szoptatás alatt!

TÉVHITEK!

Magyarországon nem betiltva van csupán nincs törzskönyvezve,de bármelyik háziorvos felirja itthon receptre,csak éppen ki kell menni külföldre kiváltani.

2008. jún. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
Szia!En szedtem az adipexet és eszméletlenül becsavarodtam tőle.Csak éhséget csillapít,fogyni nem nagyon fogytam viszont aludni nem tudtam csak napi 4 órát és olyan idegbeteg lettem tőle,hogy mindenki elfordult tőlem.NE PRÓBÁLD KI!
2008. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
Én is szedem az adipexet és nincs semmi hatása rám, de pl barátnőm kissé megőrül tőle folyton ideges stb... de nálam semmi..ez is változó...egyébként hatásos... és nem 15-20ezer egy hónapra hanem kb 6-8ezer...
2010. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!