Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet fogyni a Bio CLA-tól?

Lehet fogyni a Bio CLA-tól?

Figyelt kérdés
2006. nov. 3. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy zsírbontó tea, vagy kapszula, ami az arra érzékenyeknek akár hasmenést is okozhat.Egyébként nagyon jó jól lehet vele egy diétát kiegészíteni, segíti a fogyást. A zöldtea egyébként nagyon egészséges, zsírbontó, segíti az emésztést. A bio CLA szintén bontja a zsírokat. Gyógynövény szaküzletben komplex felvilágosítást tudnak adni.
2006. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
nálam ez a termék sem vált be. Hónapokig szedtem, minden eredmény nélkül.Egyedül akkor mozdult meg a súlyom, amikor külön főztem magamnak, párolt zöldség köreteket, párolt húsokhoz. Ehhez viszont az időhiány miatt nincs kitartásom.Már biztos hogy kövéren fogok meghalni.
2006. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem sem vált be a Bio CLA+T, kb 1 hónapig szedtem és még mintha mégszűkebb lenne a farmerom. Nemértem. Ja és gyakran fájt a fejem akkoriban, valószínű ettől. Pedig csak egy pár kilót szeretnék lefogyni.
2007. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem azokat akiknek nem vált be a Bio cla hogy ök hány kiloak?? Mert a bio cla nem kimondotan duciknak valo hanem olyanoknak akiken van egy pár kilo max 5 kilo de nem olyanoknak akik 20-30kilor akarnak fogyni sztem de ez is csak egy vélemény.
2009. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

naná, hogy nem vált be...


"Egyedül akkor mozdult meg a súlyom, amikor külön főztem magamnak, párolt zöldség köreteket, párolt húsokhoz"


hát igen, elképesztő, hogy 2 óra intenzív Tv nézés és két BigMac után sem hatott semmit...


Elárulok egy titkot: hiába szedsz bármi hasonlót, ha mellette ugyanúgy éled az életed. ilyen nincs! SEGÍT a fogyásban, ha mellette mozogsz is!

2010. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és normálisan eszel.
2010. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már elnézést, de az termék nem arra való hogy bekapkodják a lusták (mint ahogy ezt kiveszem az előttem szólók írásából), és csodát várnak tőle mindamellett hogy amúgy meg nem mozdulnak, nem csinálnak semmit sem, ugyan úgy élik a mindennapjaikat, és azt hiszik hogy beszednek valami bogyót és olvadnak le majd a kilók. Mondjuk aki még ahhoz is lusta hogy gondolkozzon és használni próbálná az agyát, attól mit is várunk.... De csak hogy tisztázzuk. A Bio Cla segíti a zsírégetést AZOKNÁL, akik diétába fognak, (azaz lejjebb adják a kalóriákat és változtatnak az étrendjükön, azaz nem kolbászt zabálnak szalonnával és fél kiló fehérkennyérrel, három karika paradicsommal, hanem fordítva. Három darab paradicsom a vacsorájuk három karika kolbásszal....remélem ez érthető). Valamint azoknak aki mozogni kezdenek, mert ez a bogyó csak akkor használ és csak azoknak találták ki. Nem a tévé előtt kukoricát zabáló lusta disznóknak. Ez egy étrendkiegészítő diétázóknak, fogyókúrázóknak, sportolóknak, ami segíti a megkezdődött zsírégetést, segít meggátolni a jojó effektust, segít hogy kisebbek legyenek a zsírsejtek az izomtömeg egyidejű növelése mellett. Akik ezt szedik, azok sportolás közben miközben kis izmot szednek magukra, kevesebb izomtömeg növekedéssel is tudnak zsírt leadni. Valamint segít abban hogy egy hosszabb diétát követően ne jöjjenek vissza a kilók. Remélem világos voltam és akik itt sipítozva vinnyognak hogy bizony nem fogytak egy dekát sem, azok ne csodálkozzanak már, könyörgöm! Lusta disznók vagytok, még arra is lusták hogy utánaolvassatok annak, mire adtatok ki ezreket és mire való ez a Bio Cla. Nevetségesek vagytok, és ha vékonyabbak nem is, de legalább most kicsit okosabbak lettetek. Húzzatok tornázni és ne zabáljatok!
2017. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!