Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnák combról és...

Hogyan tudnák combról és hasról fogyni?

Figyelt kérdés

153cm és 51kg vagyok.Nem akarok olyan nagyon vékony lenni de azért szeretnék fogyni.Futni szoktam,felülés csinálok, biciglizek.Még mit kellene szerintetek?

Ja és mit ehetek és mit nem? Ez a másik!!



2013. jún. 22. 14:32
 1/5 anonim válasza:

Nekem a bicikli segített a legtöbbet,vagyis ha komolyan gondolod hetente legalább 3-4olyan alkalom kell amit csak erre forditasz...Fokozatos egyél kevesebbet ha teheted hanyagold ami túl sok cukrot tartalmaz,figyelj rá ne vidd túlzásba a fogyókúrát mert az egészséged fontosabb:D

Sok sikert!!

2013. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2013. jún. 22. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeséget ír az első, ne vedd komolyan.


Helyi zsírégetés nincs. Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan. Azt, hogy honnan milyen gyorsan, sajnos a genetikád határozza meg, nem tudod sehogy sem befolyásolni. Kivéve persze zsírleszívással, de arra nincs szükség.


Diéta kell, ha fogyni akarsz. Napi 6 étkezés, az első a reggeli, az utolsó lefekvés előtt van. Igen, jól hallod, bőven 6 óra után. Egyél sok húst, de tényleg sokat. A zöldséggel ugyanez a helyzet. A szénhidrátokat igyekezz visszafogni, amennyire tudod. A kenyeret, egyéb fehér lisztes dolgokat, meg a cukrot pedig teljesen gyomláld ki az étrendedből, mivel az hízlal a lehető legjobban.


A felülés felesleges. A hasadnak túl kevés terhelést ad, hogy stimulálja az izmait, a derekadat viszont tönkreteszi. A futás, kocogás, tempós gyaloglás, biciklizés tökéletes mozgás fogyásra, ilyeneket csinálj.

2013. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Megfogadom!! :D
2013. jún. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!