Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diéta+mozgás forma...

Moncsy21 kérdése:

Milyen diéta+mozgás forma kombó jó, ha combról és hasról szeretnék leginkább fogyni? Csak komoly válaszokat, légyszi.

Figyelt kérdés
már sokmindennel probálkoztam, de nem volt igazán nagy eredmény, nektek mi vált be? olyan egy hónap alatt kb hány kg leadás lehetséges?22L (170/62)
2013. máj. 13. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy 1 hónap alatt egészségesen max. 4 kiló lehetséges.
2013. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. komolytalan a kérdés, helyi fogyásról kérdezel ami az évezred baromsága.


2. cukor helyett zöldségeket egyél, tejtermékek helyett húsokat. Ennyire nehéz ám :)


Értelmes edzést végezz ha mozogni szeretnél, gyakorolj harcművészetet, vagy végezz gyógytornákat, saját testsúlyos vagy súlyzós erősítést..

2013. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő, nem kell rögtön cinikusnak lenni,továbbá érdekelt volna, hogy milyen olyan torna van ami inkább a hasat,combot dolgoztatja, ezért volt odairva hogy miről szeretnék inkább, de tísztában vagyok azzal, hogy nem lehet megmondani a zsírsejteknek, hogy honnan távozzanak...azt még hozzátenném, hogy PCOS-m van, ami eléggé megnehezíti a fogyást...
2013. máj. 13. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlenné teszi a fogyást. Ezért nem a mozgás a valódi kérdésed, hanem a PCO-t megszüntető gyógytáplálkozás
2013. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!