Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet fogyni krómmal?

Lehet fogyni krómmal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
A Króm-nikotinát úgy viszonyul a Krómhoz, mint a Nátrium-klorid(konyhasó) a Nátriumhoz. Hülye a kérdés is, meg az előző válaszadó is, mert egyáltalán nem ide tartozik az, amit írt.
2009. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Króm pikolinát a króm biológiailag aktív formája.

Nem tudom, honnan vetted amit leírtál (előző)

Még normális étkezéssel elég kevés króm tud felszívódni a szervezetbe, főleg egy diéta mellett biztos vagyok benne, hogy nem elégséges a krómbevitel (sem).

Diétázóknak mindenféle vitamint, ásványianyagot, nyomelemet külön be kell vinniük kiegészítő formájában.

Nem egy embert láttam diétával elcseszett pajzsmirigyhormon alulműködés miatt elhízott állapotban.

És az idióta orvosnak van pofája azt tanácsolni, hogy egyen jódozott sót......a marhája.

Közben a patikában fillérekért lehet kapni a jodidot....


A krómmal is így állunk valahogy

2009. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, lehet. Krómozott súlyzóval. :)
2009. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
56%
Nem
2009. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A Chromium picolinate-ot Niacinnal (B3 vitaminnal) együtt szedem. Csökkenti a szénhidrátéhséget.

Ha valaki azért duci, mert csokit, sütit, édességet nassol folyton és sok kenyeret, tésztát eszik, akkor segíthet.

Ha azért hízott el mert zsíros cuccot eszik, akkor nem.

2009. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

1 hete vásároltam bio króm kapszulát , tegnap óta furán érzem a vesémet mintha égne , aztán utána néztem hogy vajon ettől van e , és rátaláltam erre a cikkre :

[link]

3000ft ot kiadtam azért , hogy valami nagy bajom legyen , most azt hiszem kidobom az összeset és hálát adok azért hogy nem én vagyok az a lány , általában nem szoktam fórumokban írni de úgy érzem ezzel életeket menthetek , ha valaki le akar fogyni változtasson az étkezési szokásán és sportoljon , én is ezt fogom tenni:)

2011. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Oly módon lehetséges vele a fogyás, hogy a vércukorszint normalizálásával blokkolja a nassolnivalók utáni vágyat. Természetesen a króm tabletta nem helyettesíti a normális étkezést (ami nem egyenlő a koplalással!), de kiegészítőként segítheti a fogyást, segít betartani a normális evést, kivédve a falásrohamokat. Én szedtem egy időben, és fogytam is, mert nem kívántam annyira a szénhidrátbombákat (csoki, csipsz, kóla). És mellette hetente többször jógáztam, bicikliztem.
2016. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!