Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnétek napi 1kg fogyni?

Szeretnétek napi 1kg fogyni?

Figyelt kérdés

Olvastam 1 magazinba erről az 1 napos diétáról amit ki is próbáltam és tényleg hatékony.Azóta se hallottam senkitől és nem olvastam sehol pedig nagyon jó kis villámdiéta.Napi 1kg fogyást igér és ez tényleg így van.Többször alkalmaztam már,amikor valamilyen okból szerettem volna,hogy jobban álljon rajtam a ruha.Természetesen nem lehet ezt se napokig folytatni,mert nagyon monoton lenne,de hetente 1x beiktatható.Emésztésjavításra is alkalmazható,székrekedésre kiváló.


Ime a csodarecept:


R:2 kivi(100 kcal),2 korpovit keksz,(32kcal)1 natúr joghurt(88 kcal)220 kcal


E:1 banán,(100kcal) 2 korpovit keksz,(32kcal) 1 natúr joghurt(88kcal)=220 kcal


V:1 banán(100 kcal),2 korpovit keksz(32 kcal), 1 natúr joghurt(88kcal)=220 kcal


Összesen:3x220kcal:660 kcal


Ez mellett a folyadékfogyasztásról se feletkezzünk meg,gyógynövényes tea és szénsavmentes ásványvíz (kb:1,5-2 l)


Szerintem betartható és garantált a mínusz kg.Vigyázzatok másnap farkaséhesek lesztek.Próbáljatok könnyű ételeket fogyasztani.


Sok sikert!:)


2009. okt. 19. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Ott kezdődik az egész,hogy aki fogyni akar annak is napi 1100-1200kcal-t be kell vinnie,ez igen kevés.Fogyni nem úgy kell,hogy megvonom magamtól a kaját,hanem úgy,hogy egészségesebbet és picit kevesebbet eszünk és mellette MOZGUNK.

Ráadásul ez nem is egészséges!!Az,hogy évente pár alkalommal megcsinálod még elmegy,de hetente...te normális vagy???!!!

Egészséges fogyás során az ember hetente 1-1,5kg-t fogy.

2009. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Én napi 10 kilót akarok fogyni és akkor 6 nap múlva már rendben is lennék :D
2009. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Kösz a tippet de ha ezt betartanám, éhen is döglenék. Akkor inkább hízzanak a soványak xD
2009. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
67%
Idióta, nem a kaját kell megvonni hanem mozogni kell.
2009. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem, mert akkor két hónap alatt teljesen elfogynék.


Egyébként miért nem lehet felfogni, hogy nem böjttel lehet fogyni, hanem mozgással? Ha eleget mozogsz, akkor akár egy cukrászdát is felfalhatsz naponta..

2009. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem diéta, nem is fogyás.

Annyi történik, hogy ha 1 napig csak ezt eszed, amit leírtál, akkor beindítja az anyagcserédet (magyarán akár többször is mész WC-re aznap) és így kiürül a szervezetedből az, amit előző nap (vagy napokban) fogyasztottál. Márpedig ha azt kiadod magadból, akkor ugye "könnyebb" leszel... ennyi. Nem fogytál egy dekát sem, csak lényegében böjtöltél egy napot.

2009. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Mivel egy kiló fogyáshoz kb. 10 000 kcalt kell elégetni, sehogy nem tudom ezt kiszámolni.

Hiszen a napi alapenergiafogyasztás ~ -2000 kcal

mondjuk 2 óra sportolás ~ -2000 kcal

bevitt energia +660 kcal.


Hogy jön ki ebből a napi -10 000 kcal, vagyis a napi 1 kiló fogyás? Mert az, hogy kiürül a gyomrod és a beleid azt nem fogyásnak nevezném.


Ne terjesz már itt hülyeségeket.

2009. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
(Azon már ne is meditáljunk, hogy nem 1 banán energiatartalma 100 kcal, hanem 100 grammé, nem egy pohár joghurt 88 kcal, hanem 100 ml, azaz egy fél pohár. De mindegy.)
2009. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Ő csak jóhiszeműen segíteni akart, itt meg mindenki lehülyézi, lehurrogja. Lehet, hogy nem a legjobb módszert írta le nekünk, ő is olvasta, és kipróbálta, és úgy vette észre, neki használt. Így megosztotta velünk, hátha nekünk is használni fog. Ne legyetek már ilyenek!


Köszönjük a jótanácsot, de az igaz, hogy a fogyás titka a sok mozgás és EGÉSZSÉGES étrend!

2009. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nekem bejött!Be szoktam iktatni.Én nagy fogyókúrázó vagyok,úgyhogy tisztába vagyok ezekkkel a dolgokkal.pontosan le van mérve minden és nem döglesz éhen,mert énsem vagyok éhes.Nekem pont elég.

Hasonló,mint a gyümölcsnap,lendületet ad.

2009. okt. 19. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!