Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductilal való tapasztalatokr...

Reductilal való tapasztalatokra lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
Van egy dobozzal kezdjem el szedni jó?
2009. okt. 28. 19:06
 1/2 anonim válasza:
én 1 doboz szedése után 9 kg -ot adtam le ! Persze nem zabáltam kb 1200 kcal ettem 1 nap. Az első héten szorulásom volt de vettem a patikában Ferenc József vizet és már semmi bajom se volt. most a Lindaxa nevűt szedtem de 3 szem után lekellet álnom ,mert rosszul voltam tőle , igaz 2000,- tal olcsobb mint a reductil ,de nekem most nagyon drága lett mert vehetem meg a reductilt6000,-.Sok sikert a fogyáshoz!
2009. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 1,5 hónapja szedem a Reductilt, de szinte semmit nem fogytam tőle, mert mióta szedem csak 1-1,5kg ment le, de az meg alapból ingadozik általában nálam. Az interneten olvasgattam régebben hogy mindenki mennyit fogyott tőle stb. de nálam úgy tűnik nem vált be. Pedig keveset eszek, szóval azt se mondhatom hogy azért mert mellette sokat eszek vagy valami...

De persze kinek milyen a szervezete, biztos van akinek használ, de sajnos olyan is akinek nem , mint pl. én!

Ha elkezded szedni, akkor sok sikert hozzá!

2009. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!