Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lépcsőzés, ugrókötél, hasprés,...

Lépcsőzés, ugrókötél, hasprés, hullahopp? Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Napi egy óra intenzív lépcsőzés, kb 20 perc ugrókötelezés, 3x 50 hasprés és néha egy kis hullahoppkarikázás. Ettől lehetek vékonyabb? Illetve ettől megy le onnan zsír ahonnan le tud menni?

Ja és adandó alkalommal futok is.


2009. márc. 18. 15:43
 1/5 anonim válasza:
Én a 2 gyerek után,ugrálókötelet választottam,hát nekem nem vált be.Be dagadt mind 2 bokám és menni is alig birtam.Akinek birja a lába annak biztos használ.Most a 3.baba után a hulla hopp-ot akarom ki próbálni,azt mondják használ.
2009. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 3 hónapon keresztül csak hétvégente elmentem bulizni,(imádok táncolni) végig táncoltam az estét,ugy hogy folyt rólam a víz,a lábaim vér aláfutásosak lettek másnapra és kockás hasam lett tőle,ugy hogy már tul voltam 1 babán.Ebből gondolom,hogy az ugrókötél jó ötlet,biztos használ.
2009. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha még odafigyelsz egy kicsit az étkezésre is akkor igen, lehetsz :D

lépcsőzéssel a fenekedet formálhatod és egy kicsit a combodat.

ugrókötelezés is jó, ha bírod szusszal

na meg hullahoppkarikázni is tudni kell - én nem igazán tudok... :S

2009. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap hullahop karikázok raktam bele babot:D de inkább kiveszem és 1kilo rizst fogok bele rakni.Biztos használ a hullahop karika és meginditja az emésztést is de nem mindig:D na ezt jol leirtam.....
2009. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nos...az ugrókötelet annyira nem javallom az első hetekben, ha még csak most kezded. Mert nagyon megterheli a bokát és a vádlit...nekem is amikor elkezdtem (hiába melegítettem be) éjjelente görcsölt a vádlim. Először csak maradj a többinél, és ha úgy érzed, hogy a lábad elég fitt ahhoz, hogy perceken keresztül bírni fogja a tested súlyát, akkor elkezdheted. De a legfontosabb az, hogy mindegyiknél fokozatosan kell terhelni a tested. A legrosszabb az, ha egyszerre csinálsz sokat.


(Ha segítettem jelöld be hasznosnak lécci!)

2011. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!