Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék lefogyni? (nem...

Hogyan tudnék lefogyni? (nem egyszerű eset)

Figyelt kérdés
Nő vagyok 175cm és 85kg. Tudom sok. Nem egyszerű az esetem mert általában azt mondják hogy ne egyen sok húst az ember és mozogjon. Hát én 4 éves korom óta vegetáriánus vagyok szóval a hús kilőve. Mozognom meg nem igazán lehet mert szívbeteg vagyok és úgymond pont a sport van megtiltva. Így mit ajánlotok mit tehetek?
2009. nov. 3. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem a hús(fehérje) hízlal, ez egy tévedés.


Sok vegetáriánus van aki kövér, mert túl sok tésztát, rizst, növényi olajat, sok szénhidrátot fogyasztanak.


Ugyanaz a "titok", mint a nem vegáknál, kevesebbe kalóriát kell bevinni naponta 4-500 kalóriával, mint amit a szervezet elhasznál.

Így lehet fogyni.

A mozgásra tanácsot sportorvostól lehet kérni, például szerintem a könnyű úszás még a szívbetegeknek sem tilos.

2009. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mennyire súlyos a betegséged,nekem ritmuszavarom van.Alaphelyzetben is 100fölötti pulzussal.Én a pilatest javaslom,mert nem annyira megerőltető,vagy séta.Én mind kettőt csinálom,fél óra séta,fél óra pilates.A youtub-on vannak nagyon jó és könnyű gyakorlatok,5-10 percesek.Próbáld ki azt.Sok sikert.
2009. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát vegetriánus étrend az pont hogy hízlal! Nekem 3 ismerősöm van, mind túlsúlyosak és mindegyikük azután kezdett nagyon hízni hogy vegetáriánus lett!

Mindenevőnek lenni nem aztjelenti hogy ez egy áldás és azt ehetjük meg amit szeretnénk, hanem pont hogy mindenből kell enni! Lehet a növényekben is fehérje, vagy vas, de ezeket főleg a húsokból veszük fel! Mert az emberi emésztő rendszer így alkalmazkodott az elmult 150.000 évben és ezt nem lehet felülírni!

Egyébként az Atkins diéta pont arról szól hogy húst eszel zöldségel!

2009. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szívbetegségednek a súlyfelesleged is árt.


A fogyásnak az a trükkje, h több kalóriát kell elhasználni, mint amennyit beviszel.


ha nem akarsz sportolni, akkor marad a diéta.


Nem olyan bonyolult ez...

2009. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám, hogy kevesebb kalóriabevitel, és mozgás. A te esetedben is lehet pl úszni, vagy sétálni, biciklizni. Ezek kardió mozgások, amik kímélik a szívedet!
2009. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ami valóban hízlal, az a szénhidrát. ha fogni szeretnél naponta egyszer egyél szénhidrátot, reggelire teljes kiőrlésű gabonát, cukormentes műzlit tejjel, a nap további részében zöldséget, salátát, natúr joghurtot, mandulát-diót. KERÜLD: krumpli, tészta, édességek, pékáruk, egyél mindenből cukormenteset. ha nem sportolhatsz vegyél egy lépésszámlálót, és napi 10000 lépés...:) muszáj többet mozognod mint eddig, a fogyás, jó anyagcsere, jó keringés alapja.
2009. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívműtét után , 40 fölött tanultam meg úszni. Ússzál, nagyon jó a testnek és a léleknek is. Az úszás nem csak a gyorsúszást jelenti, el lehet evickélni mellen meg háton szép kényelmesen is. Ha van rá lehetőséged próbáld ki.

Én sajnálom, hogy gyerekkoromban nem tanítottak meg.

Amikor elkezdtem úszni a combomon lötyögő háj szép lassan elkezdett izommá alakulni. Most sem vagyok sovány, de szép feszesek a combjaim. :)

2009. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attol meg "sportolhatsz" olyasmit ami nem farassza le a szivet..Pl.Laza Yoga.Nem sok kaloriat eget de a feszesseg miatt jo..Aztan meg biztos tudod hogy mik az egesszeges kajak.Probald meg limitalni a hulyesegeket(kekszek,csokik,sutemenyek,chipszek}
2009. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!