Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet fogyni a Reduce Fat...

Lehet fogyni a Reduce Fat Fast-tól?

Figyelt kérdés
2007. okt. 1. 10:18
 1/9 anonim válasza:
100%
Én alapvetően egészségesen próbálok élni, hetente 4-szer mozgok, odafigyelek az étkezésemre stb. de mégis mindig van rajtam 5-10 kiló súlyfelesleg. Viszont a reduce fat fast-tól egy dekát sem fogytam,sőt ahhoz nem is kell kiadni kb. 10000Ft-ot,hogy minden étkezés előtt legyűrj 4deciliter(!) vizet amennyivel ezt a tablettát be kell venni mert az elvesz az étvágyadból az biztos...Csak ennyi a r.f.f. titka.
2007. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hááát, nekem nem sikerült, mint ahogy a barátnőmnek sem. Szerintem ezek a cégek tuti hülyére vesznek mindannyiunkat... a gond az hogy hihetetlen nehéz ellenállni nekik, mikor meglátja az ember a csodafogyásos sztorikat....hol vannak ilyenkor a fogyasztóvédők?????
2007. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szijjasztok én Andi vagyok ! Azt szeretném megkérdezni hogy az rff-től 1 hónap alatt mennyit lehet fogyni mert én 72kg vagyok és inkább izmosabb vagyok mint hájasabb de a hasam és a popsim az 1 katasztrófa egyedül a lábam az ami izmos! Most szeretném ki próbálni az rff-t és megtudni h ügyelnem kell az étkezésemre én 4 éve 49kg voltam vajon visszanyerem azt a súlyómat? Erre szeretnék őszinte választ kapni!

Köszönettel!

2008. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

hát én most kezdtem nem rég,vagyis 6 napja,és már lement 1,2kg....

de nemtudom,hogy ez meddig halad majd ilyen iramban...=)

2009. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%

Bátran szedd az rff kapszulát! Csodaszerek nincsenek, de ha kiegészíted diétával, igen jó eredményt érhetsz el.Saját tapasztalatomat írom természetesen, nekem sikerült 14 kg-ot fogyni nem egész négy hónap alatt és azóta is fogytam még 3 kg-ot.Nem kamu, kérlek győződj meg róla magad, ajánlom hozzá a [link] honlapot!

Sok sikert!

2009. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%

Sziasztok!

Én túl vagyok egy 4 hónapos RFF kúrán, és bátran állíthatom, hogy működik. Minimális odafigyléssel, és a mellékelt diétával sikerült fogynom több, mint 11 kg-t. Nem tornáztam semmit mellette. Ha kétségeitek vannak nézzétek meg a www.rff.hu oldalt.

2009. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
59%

URAM ISTEN!

1.) amit teleshopban reklámoznak az gagyi, ez egyértelmű. Nem is értem, hogy lehet valaki olyan hülye, hogy 1 percet is képes nézni ebből.

2.) ez ilyen szerencsétlenek átverése akiknek annyi eszük van mint egy vízilónak, akaraterejük meg semmi.

3.) amikor valaki azt mondja neked, hogy majd ettől meg attól könnyen lefogysz az hazudik. Ha molett/kövér vagy akkor nem két napja lettél az. Évek óta rajtad van a felesleges zsír amitől megválni kemény munka és kitartás és sok idő eltelte után lehetséges

4.) Vannak termékek táplálék kiegészítők, fehérjék, aminósavak stb ami hasznos ugyan, de önmagában semmire sem elég. Ezzel minden testépítő, értelmes tájékozott edző egyet fog érteni.

LE AKARSZ FOGYNI? na majd én elmondom, hogyan lehet fogyni.

1.) előkészületek. Rá kell szánni órákat, napokat is akár arra, hogy utánanézz értelmes leírásoknak, hogy mennyi kalóriát, zsírt, szénhidrátot kell bevinned egy nap. Írd le, jegyzetelj. Okosodj, értsd meg, hogy hogyan működik az emberi szervezet. Tehát nem azt keresgéljük, hogy milyen nagyobbnál nagyobb barom ötletekkel állnak elő egyesek (lásd: koplalás, káposztaleves kúra és hasonló fasságok).

2.) előkészületek a fejben. Nem fogsz lefogyni 1 hét 1 hónap de fél év alatt sem. Ha le akarsz fogyni akkor el kell határoznod magad, (főleg ha tényleg sok kiló van rajtad) hogy végigcsinálod. Az egész életednek egy meghatározó részévé kell válnia annak, hogy edzel, nagyon odafigyelsz a táplálkozásra, újra és újra átgondolod, hogy ez amit csinálsz az kemény, de te eredményeket akarsz.

3.) A diéta kúrvára nem azt jelenti, hogy alig eszel. A diéta azt jelenti, hogy abból eszel amiből kell. Ezt most nem fejtem ki, ha van egy kis csöpp eszed utánanézel megtalálod, hogy mi az a szénhidrát, milyen ételben van, mennyit kéne enni belőle mennyit nem. Mennyi fehérjét, zsírt kell enned mennyit nem. STB. És nem azt jelenti a diéta, hogy szenvedsz mert alig eszel. Mert azt birni fogod egy hétig aztán elkezdessz enni és semmi értelme. Amúgy se lenne semmi értelme, mert az embernek táplálékra van szüksége, hogy ne haljon meg. Itt arról van szó, hogy felesleges, dolgokat ne együnk meg, mert azt elraktározza a szervezet és nem energiává lesz és kiürül.

4.) El kell menni edzeni. Nem otthon Norbizni mert annak semmi érelme. Az otthoni edzésnek tudjátok mennyi értelme van? SEMMI. Maximum annak aki már tényleg évek óta edz és elmegy kirándulni és csak csinál pár gyakorlatot otthon, max. De annak aki fogyni akar, ez megint ilyen önbecsapás, hogy „áh ma is edzettem”. NEM, nem edzettél szerencsétlenkedtél és rohadtul semmi értelme nem volt, hiába ha még el is fáradtál. El kell menni konditerembe, beszélni az ottani edzővel, hogy mit szeretnél, ő majd irányít és segít. El kell menni aerobik órára, hogy keményen leizzadj és hajtson maga a légkör, a környezet, az oktató stb. És hetente három, de inkább négyszer, ötször kell elmenned. Nem kétszer. És nem azt csináljuk ám, hogy járunk két hete azt nézegetjük magunkat, hogy fogytunk, mert nem fogytunk. Mert hónapokba telik mire lesz eredménye. És akkor még az elején vagyunk. Azonkívül futni is kell, izzadni. Az első pár hétben nem fogsz tudni olyan sokat futni, de majd egyre többre és többre leszel képes.

5.) akármennyire tűnik nehéznek és hosszadalmasnak. Gondoljon bele mindenki, hogy ha egy éve elkezdett volna edzeni most azért már milyen jól érezné magát. El kell kezdeni, keményen kell csinálni, és akkor el fog telni fél év, egy év és meg lesz az eredmény.

6.) Nem szabad szégyenlősködni a kondi teremben vagy az aerobik órán. Miért tennéd? Elsőre majd azt mondják nézd már, de kövér. Aztán mikor másodjára harmadjára mész egyrészt mindenki szarni fog rád, másrészt látni fogják hogy küzdesz és emiatt tisztelni fognak, hisz ők a kondiban is pontosan tudják, hogy ők mennyit tettek azért, hogy, úgy nézzenek ki ahogy.

7.) Nekem basszus egy kövér ne sajnálja magát, hogy ő kövér és szarul érzi magát. Mert aki le akar fogyni az le tud. Kemény és hosszú, és néha kimerítő az út, de meg lehet csinálni. Aki nem tudja megcsinálni az nem is akarja.

8.) Az az alapvető baj, számtalanszor láttam már, hogy nincsennek tisztában az emberek azzal, hogy mennyi energia befektetéssel, mennyit használtak. Nagyon sokan, és szerintem ez a tényleges alap probléma, nagyon sokan azt hiszik, hogy ha csinálnak ennyi meg annyi felülést az konkrétan ennyi meg annyit fogyasztott és ennyit lett vékonyabb a hasok például. Hát nem. Ismertem olyat aki csinált három napon keresztül napot 50 felülést aztán nézegette magát, hogy leljebb ment a hasa. NEM, nem ment lejebb a hasa, mert ez nem így működik. Nem is értem, hogy nem lehet ezt érteni. Ez úgy működik, hogy az ember tényleg normálisan étkezik, diétázik, odafigyel, önnmegtartóztató, kitartó, edz, csinálja hajt, hetente többször, sőt majdnem mindennap, fut, edz, stb stb. Aztán eltelik pár hónap és úgy hát látszódik rajta egy kicsit, hogy tényleg itt meg itt vékonyabb lett. És akkor ha ez a holtpont megvan akkor erőre lehet kapni, hogy értelme volt az elmúlt pár hónapnak. Na gyerünk tovább, aztán megint eltelik három hónap pl, és azt látjuk, hogy na mostmár tényleg konkrétan vékonyabb lettem, de még természetesen messze a cél. Aztán megint eltelik pár hónap stb. A többit tudjátok. Szóval ez így működik, basszus.

9. Zárszó :P Mindenki le tud fogyni. Ha normálisan csinálod, akkor BIZTOS, hogy lesz eredménye. Ha meg maradni akarsz kövér, és szarul akarod magadat érezni, akkor higgyél csak az ilyen fasságoknak mint ez a RFF, meg a „különböző gyorsan lefogysz majd ettől kúráknak”, meg a semmit érő topshop os elektromos baromságoknak, meg a napi két perc és fogysz okosságoknak, meg a koplalj koplaj felfogásnak.

Na csá

2009. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lehet, de ha nem is -amit amúgy nem hiszek-, akkor is egészséges, ugyanaz az anyag van benne, mint a vörösborban, ami a hosszú élet nyílt titka. DE: Több 100szoros hasznuk van rajta!! Sokkal egyszerűbb ebay-en megvenni 4000ft-ért 100g zöldtea kivonatot (3000adag!), meg kb 2000ért párszáz kapszulát, és így 6000 forintért lesz egy évre elég RFF kapszulád! Konkrétumokra emailben szívesen válaszolok, csak ne hagyjátok magatok átverni!
2009. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
anyukám szedte 3 hónapig. asszem sikerült neki 3 hónap alatt 1-2 kg-t lefogyni... szal nem lehet
2009. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!