Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hashajtózással le lehet fogyni?

Hashajtózással le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már csak az egyedüli reményem a fogyásra az ha hashajtót szedek :'(
2009. nov. 8. 07:37
 1/10 Lelenc Kutyamentő válasza:
91%

Le. És közben kiszáradni és tönkrevágni a bélbolyhokat, kiüríteni a szervezet számára minden hasznosat.

Egyél kevesebbet, válogasd össze csak nagyon alacsony szénhidrátot cukrot, zsírt ne tartalmazó kaják legyenek az étrendedben és kezd bele egy napi szintű mozgásba

2009. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

Menj el egy dietetikushoz!

Nehogy elkezdj hashajtót szedni!!!!!!!!Úgy kicsinálnád magad,hogy egy életre tönkretennéd a tested!

2009. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
lehet. szűztea kapszulával. abban benne vannak a szükséges ásványi anyagok és vitaminok is. csak brutál az első pár hét. amúgy nem lehet hozzászokni, én szülés után 8 hónapig szedtem, 9 kg-ot adtam le. nem vagyok rá büszke, de nem ment másképp. ja, és az étvágyat is nagyban csökkenti, ez is hozzájárult a sikerhez. (de megjegyzem, ezt tízből kb. egy ember bírja).
2009. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

persze, meg egy csomó betegség is lefogyaszt.


sporttal próbálkoztál?

2009. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha akarsz egy jó kis aranyeret kapni attól, hogy (vulgáris leszek) kifosod a beled, és ráadásul ki is szeretnél száradni akkor nyugodtan.
2009. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
97%

Hidd el, tudom mit érzel, de a hashajtózás a lehető legrosszabb, amit tehetsz!!!

Tönkreteszed az emésztőszerveket, ráadásul a végbélnyílásod sem lesz túl hálás neked.

Felejtsd el a hashajtót, menj el tényleg vagy egy dietetikushoz, vagy egy homeopatához, aki tud segíteni egyéb természetes módszerrel.

Ha mozogni lusta vagy - én is az vagyok, úgyhogy tudom milyen érzés :-( - akkor csak a kaja adag felezése, hat után nem evés és a fent említett szakemberek tudnak segíteni.

2009. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Alul hashajtó, felül hánytató.
2009. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Shobert Norbi meg puffasztottrizs...a 3 foetkezes kozott.
2009. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Szülés után közel két évig volt hasmenésem .Kiszáradtam,gyenge voltam,és ha ránéztem a tejre vagy a paradicsomra már akkor is ...-tam.Hosszú idő telt el mire rendbejöttem,de még most is meggondolom mit mivel,mikor egyek.
2009. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Leggyorsabb a valamely kilógó testrész (láb/kar) amputációjával lehet! Gyors és hosszú távon ugyanolyan ártalmas.
2009. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!