Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nálatok mennyire volt hatásos...

Nálatok mennyire volt hatásos az almaecet diéta?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltatok? Érdekel jó/rossz tapasztalat is.

Ne értsenek félre, nem 'csak' ezt akarom használni. Már 2-3 hete napi szinten tornázom, és diétázok. :)

Köszi a válaszokat! :)



2013. okt. 11. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát én őszintén megmondom... semennyire. Azt hagyjuk, hogy a hányás nagyon durván elővett minden egyes alkalommal, amikor meg kellett inni azt a sz@rt. És akkor nem is hatott, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Gyomorfájást persze okozott. Szerintem inkább valami mással próbálkozz, ha van rá lehetőséged mert ez a diéta gyötrelmes és haszontalan.
2013. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2013. okt. 11. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyet értek az előttem szólóval! Barátnőm ezt itta rendszeresen, gondoltam megkóstolom mit iszik. Hát én egyből rohantam a wc-re mert kijött belőlem. Egyszerűen borzalmas, és amellett hülyeség. Igyál zöld teát, ami ugyan nem fogyaszt, de a felhalmozódott salakanyag eltávolításában segít, ezen felül a legerősebb antioxidáns hatású növény. Inkább ilyen gyógynövényboltban érdemes megvenni. :)
2013. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm! :)

Zöld teát szoktam inni, nagyon szeretem. Már már sokat iszok belőle... múltkor meg is kaptam egy orvostól, hogy nem szabad annyit innom, mint amennyit én iszok... :( :D

2013. okt. 11. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
gondolj már bele, az almaecet savasít, a tested úgy fog védekezni, hogy növeli az étvágyadat, hogy nehogy kilyukadjon a gyomrod..:D
2013. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utána olvasgattam a dolgoknak még a kérdés előtt...

és egyrészt ajánlják olyan embereknek, akiknek sav próblémáik vannak...

Másrészt, meg tessék:

Az almaecet - ahogy a citrom is - savas kémhatású. Fogyasztásuk mégis lúgosítja a szervezetet, mert a bennük lévő kémiai elemek segítik a lúgok termelődését, vagy másik oldalról nézve fokozzák a savak lebomlását. Fontos viszont, hogy az almaecetet éhgyomorra vagy üres gyomorra igyuk, hogy ne keveredjen más összetevőkkel, s így megtartsa lúgosító hatását.

2013. okt. 11. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mi étkezés után. no problem.
2019. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!