Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek a fogyasztószerekb...

Szerintetek a fogyasztószerekben reménykedők akaratgyenge emberek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nemfeltétlen, lehet csak tudatlanok és lusták utánanézni / utánajárni a témának. bár a lustaság akaratgyengeség...
2013. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul mondanam oket akaratgyengenek, inkabb tapasztalatlannak. Nem probaltak meg ki, igy elhihetik, hogy mukodik, akkor meg miert "szenvednenek" dietaval es sporttal?


Aki rajon, hogy sem a fogyaszto tablettak, sem a csodadietak nem mukodnek, de megis le akar fogyni, az szepen nekiall eletmodot valtani es sportolni. Aki meg nem akar igy lefogyni, az mashogy sem fog tudni es marad orokre kover.

2013. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem, csak hiszékenyek.

Ja, meg nem a matek az erősségük.

Mert ha a számok világában otthon lennének akkor tudnák, hogy egy pl. 1 év alatt felszedett súlytöbbletet nem lehet leadni 1 hónap alatt.

Illetve ha egy fogyasztó szer, tabletta, vagy nem tudom még hogy nevezhetik, kerül több ezer forintba, míg ha elmegy az illető bicajozni, és alkalmanként kevesebbet eszik, akkor sokkal jobban kijön anyagilag is.

2013. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább hiszékenyek.
2013. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem,csak mindenki szeret hinni a könnyű megoldásban.
2013. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hiszékenyek és butuskák is.

Ismerek olyat, aki azt hiszi, hogy a 30 kiló súlyfeleslegét leadhatja két hónap alatt. És komolyan elhiszi, hogy a fogyasztószerrel, amit XY útszéli drogériában vett meg 2000Ft-ért, hatni fog. Ilyenkor csak annyit szoktam mondani, hogy semmit se. :)

2013. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dBLOOD42 válasza:

Nem mondanám hogy akarat-gyenge, inkább hogy hiszékeny emberek. A fogyáshoz munkára van szükség, dolgozni kell érte, és sok ember nem szeret szenvedni, ténylegesen munkát végezni azért, hogy cserébe eredményeket kapjon.


Valójában senki sem szívesen teszi, sokkal jobb lenne, ha minden az ölünkbe hullana anélkül, hogy meg kellene dolgoznunk érte.

A fogyasztószerek ezt az ígéretet sugallják az embereknek, hogy anélkül fogyhatnak le, hogy dolgoznának érte.

2013. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg is-is!

Azért valljuk be,hogy egy átlag intelligenciával rendelkező ember, ha végig gondolja, nem igazán veszi be,hogy a tévé előtt ülve, ugyanúgy zabálva, egy kapszulát bekapva, majd ő fogyni fog.

Nyilván sejti,hogy nem biztos,hogy így van, de mivel lusta nekiállni sportolni és nincs akarata egészségesebben enni, inkább kipróbálja!

2013. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát persze, hogy lusták, csak ezt a tudatlanságukkal, együgyűségükkel, naivitásukkal magyarázzák, úgymond fedezik, a végén meg sajnáltatják magukat, hogy ők bezzeg mindent kipróbáltak, mégsem sikerült lefogyni.


Az előttem szóló jól megmondta. Akinek csak minimális esze van, az tudja, hogy nem fog lefogyni napi 2 deci turmixtól. Vagy egy fülbevalótól. MErt már olyat is láttam, fogyasztós fülbevaló. Vagy vízbe keverhető portól. Mégis megveszi. Miért? Mert lusta. Nincs akaratereje sportolni, vagy nem bemenni a cukrászdába, vagy kevesebbet enni, stb. bárminek is nevezhetjük, a végén úgyis az jön ki, hogy lusta!

2013. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 nyisziati válasza:
Szerintem igen, javarészt.
2013. okt. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!