Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akaratgyenge mókuska vagyok!...

Akaratgyenge mókuska vagyok! Valaki volt így? Hogyan cselekedtél?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok! 173-175 cm 74 kg.Tavaly ilyenkor 8 kiló lement a 77ből,most lassan vissza mind.Eddig arányos voltam,de most...fenék,comb katasztrófa..90naposat csinálom,nekem ez pont megfelel(tudom,tudom...olvastam mindent róla) viszont sima életmódváltás nem megy,akkor apszolutt nem fogyok. :/
2013. jan. 20. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:
egy konditerem volt városban,azis bezárt. :@ zumbára jártam,de az akkor van mikor én iskolában vagyok.Más meg nincs.. van itthon taposógépem.Az segítene?
2013. jan. 20. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Akaratgyenge mókuska :)))


Miket szoktál enni?

2013. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig sok szemetet ettem,vagyis itt voltak ünnepek..jelenleg sok zöldség,minden d.e gyümölcs,napi 5 étkezés,sok folyadék(csak víz),túró,tojás,hal,pipihúsi.:D
2013. jan. 20. 22:57
 4/7 A kérdező kommentje:
kenyeret kidobtam!nem is hiányzik,viszont csoki az nagyon..
2013. jan. 20. 22:58
 5/7 poiu ***** válasza:
43%

Mi van????

Zöldség + hús + akármilyen sport, semmi cuki, keményítő = egészség. Nem akarat kell, hanem elhatározás. Mátol fogva nem eszem sz@rt, ennyi.

2013. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, például a túró az egy érdekes téma.

A tej a borjakat hizlalja. A te testedre is így hat, na most azért meg kellene válogatni, hogy miket tartunk jónak.. és egy állat tejét elinni (vagy az abból készült túrót) lehet már kicsit túlmutat az egészségen, nehezíti a fogyást.. :)

2013. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem hagyd a 90 naposat, semmi értelme, raadasul utána mkire visszamegy az ami lement róla vagy rosszabb esetben a duplája is. 90 naposnál kb izomból fogysz, zsírból meg alig. minden nap legyen normális kajád, hülyeség h lénap, levesnap, meg csak gyümölcs....
2013. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!