Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le vegre?...

Hogyan fogyjak le vegre? Akaratgyenge sz@r vagyok.

Figyelt kérdés
Mit tudtok erre mondani? LEGSZIVESEBBEN felakasztanam magam:(
2011. aug. 17. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell megoldani, senki más nem tudja helyetted megcsinálni. Az akarat és a szándék itt nem elég, tenni is kéne valamit a cél érdekében.
2011. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül annyit, hogy te is tudod, hogy ilyen felfogással esélyed sincs lefogyni..

Találj magadnak motivációt.

És ne hétfőn, elsején, vagy következő hónap elején kezdd el, hanem most azonnal, ha egyszer elhatároztad magadat.

2011. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani hogy neked nincs is miért lefogynod hogyha nincs olyan motivációd ami tényleg használna.Mert lehet hogy az a /azok a dolgok nem is érdekelnek.Én pl:a szivatások elkerülésére és hogy tudjak csajozni,ez adta a motivációt
2011. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy? lehet hogy nem is vagy kövér, csak te látod magad annak. :)
2011. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én például azt határoztam el vasárnap este, hogy ennyi, nem megy tovább. reggeli-ebéd-vacsi. (amikor itthon ülök és nem csinálok semmit, ha viszont pörgős nap van akkor uzsit is tolok). reggeli ch dús, ebéd normál adag, lehetőleg minél egészségesebb, vacsi fehérjedús, este pedig vagy súlyzós edzés vagy futás. így minden napő mozgok, és mivel nem összevissza eszek, így az édességet sem kívánom. azaz jó úton vagyok. nem tettem ki magam elé célt, hogy akkor mégis lefogyok öt kilót suliig, hanem majd. szép lassan. nyugodtan. nehogy anoexiába csöppenjek mint régebben. és rohadt jó érzés az izomláz:)))
2011. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah és most először érzem hogy ez most sikerülni fog!:D
2011. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom hogy már írtam, de az előzőnek: nem, rohadt sz@r érzés. nekem már egy hete van... -.- :/
2011. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvasd csak el! Én teljesen pozitívan és motiváltan diétázok amióta elolvastam pár bejegyzést.

[link]

azon belül pedig ezt is érdemes:

[link] /2011/06/29/a_program_13?token=3306fa80180d47091dde44a04991c864


remélem sikerülni fog!

2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemtudom, nekem jó érzés. bár még csak két napja van, de... olyan jó:D hogy végre nem punnyadok, és "érzem" a hatását.
2011. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!