Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 110 kg vagyok, fogyni szeretné...

110 kg vagyok, fogyni szeretnék. Sok mindent próbáltam de eredménytelenül. Az izmaim állandó gyulladásban vannak, a mozgást nem nagyon bírom. Hogyan tudnám elérni, hogy tudjak mozogni és fogyni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
SZIA.Nem tudom,h nö vagy férfi vagy-e?irj
2009. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

HA NÖ VAGY AKOR FELIRHATSZ A NÖGYÓGYÁSZNÁL GYENGE HORMON TARTALMÚ GYÓGYSZERT.HIDD EL NEKEM EZ SEGÍTETT 79KG VOLTAM MOS PEDIG 60VIK A 165CM MAGASÁGOMHOZ KÉPEST.

A fogyókura:ehetsz amit csak akarsz de csökkentsd a napi adagod!!!!ha eddig egy nagy tányér kaját ettél akor most már csak egy fele annyit egyél.és napközben ehetsz sokszor kis adagot.de este 5 vagy 6 után már csak joghurtot vagy zöldséget és említtem H SOK-SOK ÁSVÁNY VIZ!!!!!!!SZÉNSAV MENTES!!!

DE nem ajálom,h gyorsan fogyj mert látszani fog a börödön tehát egy kis felüléstöl és egy kis sétától nem fogsz beszarni!!!! nyugyi ha így csinálod sikered lesz.ha nem akarod ezt csinálni akor menj Rubint Rékához

2009. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vagyok egészségmániás, és az egészséges kajákat kifejezetten utálom. Az én tippem a következő: párszáz forintért már a tesco-ban is lehet kapni lépésszámlálót. Naponta kb. 10-12ezer lépés javasolt. Ha kocsival jársz, válts buszra, és szállj le előbb, gyalogolj 1-2 megállót, gyalog menj bevásárolni és cipeld haza a cuccot (sztem nekem ez sokat segít). Ha van bicajod használd. Én vettem egy trambulint, ami nagyon jól lefáraszt, de vicces formája a mozgásnak, emellett kíméli az ízületeket, nagy súlyhoz ideális.

Kaja: hagyd el a fehér lisztet és a fehér kenyeret. Vagy puffasztott rizst, vagy barna kenyeret egyél helyette, a cukrot pedig cseréld édesítőre (tesco 400 ft). Ha a vizet nem szereted citromos zöld teát hordhatsz magaddal, mert a folyadék tényleg kell. Napi 20-30 perc otthoni torna és napi min. 1 gyümölcs szerintem meghozza a hatást. Ha megindultál a fogyásban, utána már könnyebb lesz többet mozogni.

Javaslok még valamit, ami talán másoknak nem fog tetszeni, de én megtettem: colon-hidro vagy hidro-colon terápia. Kimossák a belekből a letapadt felesleget, és beindul az emésztés. Nekem nagyon bejött, és annyira nem volt kellemetlen.

2009. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
mindegy lenne ha hashajtót szednél.............. és csak a wc-ig kell elmenned!!!
2009. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Az izmaim állandó gyulladásban vannak"


És orvosi kivizsgáláson voltál már?


Amúgy a lefogyás titka az, hogy kevesebbet kell enni. Más módszer nincs, csak a mindenféle "könnyű és gyors" kóklerségek, amelyek rendszerint vagy visszafelé sülnek el, vagy egészségkárosító hatásúak, vagy ha hatásosak is, drágább, mint a kevesebbet evés.


Ha a szervezeted x kcal energiát használ fel és ehelyett napi x-200 kcal energiát viszel be a táplálékkal, akkor 35 nap alatt 1 kg-ot fogysz. Ez 3 év alatt 30 kg fogyás.


Ugyanakkor vannak olyan anyagcsere-betegségek, amikben annak ellenére is hízik a beteg, hogy nem eszik sokat. Orvosi kivizsgálás szükséges, ha ennek a gyanúja fennáll.

2009. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Sajnos nem az a probléma, hogy sokat eszem, egyszerűen a víztől is tudok hízni. De azért mégegyszer köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 1. 05:09
 7/15 anonim válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és írasd fel a REDUKTIL 15mg-os tabit.6500-7000huf között mozog az ára.15kg fogytam tőle eddig és annyit és azt eszel mellette amennyit akarsz,mozogni sem kell.Más kérdés hogy étvágycsökkentő úgyhogy nem leszel éhes,és az első időszakban hiperaktív leszel tőle :)Amúgy anyagcsere serkentő.
2009. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A diéta sokat segít! Heti néhány nap csak gyümölcsöt és zöldséget eszel! Én 1hét alatt láttam a változást.
2010. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves tőletek, hogy segíteni akartatok, de a diéta nem volt sikeres, bármenyíre hihetetlen rajtam nem segített. A reduktilt is betiltották, így igazán tanácstalan maradtam. Biztam abban, hogy van valaki aki téleg tud segíteni, de rájöttem, hogy magam kell megoldani a problémámat. Azért köszönöm azoknak akik megpróbálták! További minden jót!
2010. máj. 10. 08:15
 10/15 anonim ***** válasza:

dietetikusnál voltál? személyi edzőtől kértél tanácsot? az izmaid gyulladása mitől van?



amúgy napi 2-3 óra séta 110 kg-mal is kivitelezhető....

2010. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!