Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clenbuterol szedese beszerzese...

Clenbuterol szedese beszerzese, tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A clenbuterol beszerzese erdekelne. Nekem van palyam de a 100 szemet 10ezert adna. Az az a 200at 20ert. En ugytudom ettol olcsobb. Vagy csak vennyel? Tovabba tippeket kernek melle, tapasztalatot. Kinek , hogy valt be? A mellekhatasokra mit ajanlotok? Es nem is etrendet hanem tilto listas etelekst irjatok legyszi. Elore is koszonom.

2014. jan. 20. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Tiltó lista:

1. Clenbuterol (szteroid)...

2014. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem szteroid! Béta-2-szimpatikomimetikum. Ez egy asztmagyógyszer, én szedtem ilyet (én sem asztmára).

Vélemény kell? Nos, ha meg akarsz dögleni rövidtávon, akkor vegyél és szedd be mind szorgalmasan, garantáltan tüdő és szívelégtelenségben fogsz felfordulni vagy szívmegnagyobbodásban. Nem halandzsázok, mondom, személyesen szedtem, és akinek egy csöpp esze van és élni akar az nem szed be ilyet!

Te nyugodtan beszedheted, legalább a dealer jól jár veled, ha ennyire hülye vagy, akkor úgyis jobb ha leveszed a terhet a társadalom válláról, és megszabadítod saját magadtól! Hajrá!

2014. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Még valami, ha beszeded, akkor a következő hatásokat fogod érezni. Erős vérnyomás emelkedés, fulladás, köhögés, pulzusemelkedés, kézremegés, látászavarok, szédülés, alvás teljességgel lehetetlen, intenzív testhő emelkedés, verejtékezés, gyomorégés, fekély. Szívroham esélye eléggé megnő, de semmi gond, szedd csak ha úgy gondolod, én is voltam ilyen balf.sz, de szerencsére időben megjött az eszem, nem tudok többet mondani, ezek a tények.
2014. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz,bocs nem szteroid.De nem véletlenűl doppinglistás szer.
2014. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 VWXYZZS ***** válasza:
31%
Szedjek csak nyugodtan ha ilyen hülye vagy nem kár érted. Jó esetben rád sóznak valami kínai szar hamisítványt amiben kb. 0,1% a hatóanyag. 10 ezerből inkább vegyél egy normális fehérjét vagy egy kondibérletet. Ha már agyat nem árulnak.
2014. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es ez normalis hangnembe nem ment volna? Szerinted vuccbol irtam ide mielott barmit is elkedzdtem volna magamba tomni? Es kepzeld , nem tudok edzoterembe jarni mert nemetorszagban elek napi 12-3orat dolgozok de ennek ellenere heti 3 x 4 x ejjel muszak utan eljarok futni! Te bunko!
2014. jan. 21. 22:50
 7/9 A kérdező kommentje:
O es nem is tudom ki a nagyobb hulye... aki beszedte vagy aki elobb utana kerdez es mas karan tanul....!
2014. jan. 21. 22:54
 8/9 VWXYZZS ***** válasza:
Szerinted érdekel valakit, hogy hol élsz? Németországban nincs edzőterem? Képzeld, más is dolgozik nem csak te. De te csak szedjed a clenbuterolt és menj futni munka után... Majom.
2014. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerünk, és úgy bunkózunk ahogy akarunk. Ilyen témában pedig bunkó vagyok mindenkivel akiben csak felmerül ilyesminek a használata. Mikor én beszedtem, én is egy balf.sz állat voltam, nem is tagadom, sőt! Éppen ezért sem magammal, sem másokkal szemben nem engedek meg kedves és finomkodó hangnemet ebben a témában egy pillanatra sem!

Ha nem tetszik b*zd meg, és húzz a p*csába, szerinted érdekel bárkit is, hogy tönkreteszed magad? Senkit, max hazudnak neked, hogy aggódnak érted, vagy segíteni akarnak, dehogy akarnak, mindenki lesz*rja a másikat, de te jobban teszed, ha tényleg tanulsz mások hibáiból, és nem b*szakodsz az egészségeddel, mert gusztustalan véget érsz ha ilyeneket zabálsz! Ennyi!

2014. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!