Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kilófaló...

Mi a véleményetek a Kilófaló életmódról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
az milyen?
2012. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
???????????
2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem csakis jó véleményem van róla, bár sokan kritizálják. Természetesen nem világmegváltásról van szó, hanem olyan dolgokat összegez, és követ, amik bármely ésszerű életmódváltás részei.

Ami az abszolút pozitívuma számomra: a kipróbált receptek, amikhez általában ugyanazok a hozzávalók kellenek. A net tele van diétás sütikkel, ételekkel, de az egyikhez ilyen liszt, a másikhoz olyan kell (pl. teljes kiőrlésű vagy éppen rozsliszt stb.), azokkal próbálta ki, aki a receptet közzétette. Sem anyagi lehetőségem, sem helyem nincs ahhoz, hogy ennyifélét tartsak otthon, kellő mennyiségben.

Juditnak megvannak a lisztjei, azokat kell használni a sütikhez és egyéb ételekhez.

Az egyéb receptek is nagyon jók ilyen szempontból - már ki vannak kísérletezve a mennyiségek, nekem csak azt kell követnem. Akinek van energiája, hogy saját maga próbálkozzon, az tegye, nekem nincs.

Mióta van a webáruház is, azóta még könnyebb.

Én amikor csak tehetem, ezeket a recepteket használom, szépen lassan mennek le a kilók.

2012. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!