Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hasról szeretnék fogyni!...

Hasról szeretnék fogyni! Tornázok, felülés, lábemelés és gugolás! Ezek jók? Mit csináljak még mellé?

Figyelt kérdés
ja és hogy étkezzek?167cm és 58kg vagyok!
2010. jan. 25. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Fuss. Az aerob és a kardio edzés égeti a zsírt. A felüléstől nem fog a sörhasad lemenni. Ez tévhit. Mondjuk ettől függetlenül jót tesz ha csinálod.

Étkezz egészségesen, kerüld a műkajákat meg a sok cukrot/sót.

Nincs értelme eszement diétába kezdeni mert amit koplalással leadsz az visszajön a diéta után még több is.

2010. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nemtudom ,hogy nézel ki , de szerintem nem para :) súly magasság
2010. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ami a mozgást illeti:

Hasprés.

Pl.:

[link]

Tökéletesen bevált. ;)

2010. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szupermókus válasza:
Sztem ez mind jó és szép. SDajnos az alkati dolgokat nem tudom nálatok hogy van. Azt mondom, hogy fuss. Étkezésnél este hagyd ki a nagy zabálásokat. Lefekvés előtt főleg.
2010. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
167 cm és 58 kg...nem hinném hogy ezekkel az adatokkal akkora nagy probléma lenne a hasad..uggyanmár..
2012. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!