Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hashajtozàssal tényleg...

Hashajtozàssal tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Tudom,hogy nem egészséges csak olvastam hogy valaki 20 kg fogyott igy? Lehet ez??
2010. febr. 18. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet. Zsírt ezzel módszerrel nem lehet veszíteni, csak vizet.
2010. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fogyott vele, de egy hónap múlva már 40 jött rá vissza. Nem lehet így fogyni. A kaja akkor is lemegy, tehát valamennyi szívódik fel belőle. Tehát felesleges ezért tönkretteni a gyomrot. Nehezen hiszem, hogy ettől fogyott 20 kg-ot. Az ilyen hülye gondolom koplalt is mellette, és attól fogyott.
2010. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. kb. 5 éve zöldteakapszulát ettem. Nekem segített. De persze mellette egészségesen próbáltam étkezni.

Szerintem ezek a vízhajtó készítmények arra jók, hogy lendületet adjanak. Mondjuk használod egy hónapig és leadsz vele néhány kg-t. Ezzel nő az önbizalmad, a motiváltságod. Ez alatt az 1 hónap alatt már nagyjából belerázódtál egy rendszeres sportba és egy rendszeres étkezésbe. És akkor már el is hagyhatod a vízhajtót, az anyagcseréd felgyorsult így nincs is rá szükséged.

2010. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzővel, hogy az ilyen fogyasztó teák csak kezdésnek jók.

igen, lehet vele fogyni, én is akartam...

de aztán visszatartott, hogy ha abbahagyod a hashajtószedést, borzalmasan nehéz lesz a a székelés...

szóval nem éri meg. plusz még a szörnyű gyomorfájás, stb... örülj neki, hogy nincs hasmenésed, ne akard mesterségesen megbetegíteni magad.

2010. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
74%

volt 10 napos hasmenésem

semmi az égvilágon semmi nem maradt meg bennem

ittam folyadékot

14.nap 2 kilóval voltam nehezebb...

2010. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem tudom mitől lehet, de nekem 3 hónapja folyamatosan megy a hasam. Beteg nem vagyok, semmi bajom, kivizsgáltattam magam, mert zavar. De amúgy igaz. Lehet így fogyni, csak én már szeretném, hogy ne legyen állandóan hasmenésem! 95kg voltam amikor elkezdődött, és most vagyok 65-70 kg. Tehát lehetséges, de szerintem nem szeretnéd, hogy az egészséged megromoljon. Én már mindent megpróbáltam de semmi sem segített,hogy visszaáljon az egyensúly.:( Utálom, hogyha eszek valamit, utána 5 perc se telik el, csikar a gyomrom, és úgy megyek wc-re. Mintha pisilnék. Nagyon rossz, szeretnék már ebből kiszállni. Pedig az étrendemen is változtattam :(

19/L

2010. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: zöldséget szoktál enni? Normaflort próbáltad?
2010. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen szoktam zöldséget enni..

mi az a normaflor?

2010. febr. 20. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Beteges. Ha ennyire le akarsz fogyni, kérj tanácsot az orvosodtól. A hashajtózás, hányás, stb. tönkreteszi a szervezetedet. Inkább hulahoppozz és étkezz változatosan.


"Az anorexiások vagy szinte egyáltalán nem esznek, vagy időnként hatalmas mennyiségű ételt felfalnak, majd hányással, hashajtókkal és vízhajtókkal könnyítenek magukon."

2010. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!