Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismertek valamilyen hatásos,...

Ismertek valamilyen hatásos, természetes étvágycsökkentőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék 3 kg-ot fogyni, de 3 nap csökkentett kalóriabevitel után már kínlódok, mert nagyon nagy az étvágyam. 158cm/49 kg vagyok, hetente 4-5x súlyzózok, és egészségesen táplálkozok, viszont valami baj van az étvágyammal. Naponta minimum 3000-3500 kcal-t ennék, ha nem érdekelne, hogy el fogok hízni. Minden nap elhatározom, hogy holnaptól betartom a diétát, és ha szenvedek, akkor is kibírom 3 napnál tovább, de nem megy. 1500 kcal-t viszek be, ha diétázok. A héten 1500 kcal-t ettem, de ma elrontottam mindent, befaltam 4000 kcal-t kb.. Ezt abnormálisnak tartom, nem értem, hogy mi az oka annak, hogy ennyit tudok enni.

Szeretnék valamilyen természetes étvágycsökkentőt használni, mert anélkül már nem fogom bírni a diétát.


2015. máj. 14. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy 1600 kcal kétszerese egy nőnek már könnyen lehet tömegnövelő mennyiség.. :)

Úgy nem olyan sanszos a fogyás.

2015. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves vagyok, és 7 éve menstruálok, de azóta rendszertelen, volt olyan, hogy 2 évig kimaradt. Jelenleg 3,5 hónapja nem jött meg. Azt nem tudom, hogy a lelki okok és stressz miatt rendszertelen, a sok edzéstől, vagy a táplálkozás miatt, vagy pedig ez a három tényező egyszerre befolyásolja.
2015. máj. 16. 18:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, de jól gondolkodsz, nagy stressz és rossz táplálkozás gyakran okozza a menses kimaradását. Az 1600 kcal jól hangzik, drukkolok Neked!
2015. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!