Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztószertőllehet...

Melyik fogyasztószertőllehet fogyni? Lécci csak tapasztalatokat irjatok

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Semelyiktől. Fogyni az életmódváltától, az egészséges táplálkozástól, és a rendszeres mozgástól lehet. Tudom, nem ezt akartad hallani, de ez tapasztalat!

Nincs, amit ne próbáltam volna ki, és soha egy kiló sem ment le rólam, csak mikor egészséges életre váltottam és elkezdtem rendszeresen aerobicozni.

Jó buli, egyáltalán nem ijesztő dolog, és bőven megéri. És ingyenes, nem úgy, mint a pirulák. Hidd el, csak az ablakon dobod ki a pénzt, ha bármit is megveszel, ráadásul ártasz magadnak... Mert a túlnyomó többségük súlyosan károsítja a szívet, májat, stb.

2010. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van én is próbáltam szinte mindet ám lehet tőlük fogyni csak vissza is jön a duplája.Életmód váltás és mozgás ez a tuti.Adipex 10kg mind vissza jött,reduktil 9kg mind vissza jött,ne próbáld ki hülyeség.
2010. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: második hozzászóló kommentjére reagálnám, hogy a napokban betiltották a Reductilt, bebizonyosodott, hogy szívbajt okoz, az Adipex pedig engedély nélküli szer (tehát valószínűleg dettó mint a Reductil).
2010. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az adipex, reductill és társai nem fogyasztószerek, csak elnyomják az étvágyat.

Gondolom olyan fogyi italra vagy bogyóra gondolsz ami fogyaszt, vagyis lebontja a zsírt.

Van olyan ami a megakadályozza zsír szervezetbe való beépülését, de ez azért hülyeség mert aki fogyózik úgysem eszik zsiradékot.

Én több félét kipróbáltam, de nem sokat gyorsított a diéta hatásán. :(

2010. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elég ha az étvágyat csökkenti
2010. febr. 27. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:

shake italpor.

nagoyn csökkenti az étvágyat és hajtja eléggé a vizet(tapasztalat)

12e egy dobozmásfél2hónapigelég

2010. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!