Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami hatásos zsírégető "bogyó"?

Valami hatásos zsírégető "bogyó"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogyni szeretnék! Egészségesen eszem, nem eszek cukrot, csak vizet iszom stb... sportolásra nem nagyon van időm mert sokat tanulok ( nem azért mert lusta vagyok!) Valami hatásos zsírégető tablettát tudnátok ajánlani? Ami mellesleg nem is annyira drága. Kinek mi vált be? Válaszaitokat előre is köszönöm!
2010. máj. 26. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
de lusta vagy...nem mellesleg még a tanulás is jobban menne, ha sportolnál kicsit... [link]
2010. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
ha lenne zsírégető bogyó akkor mindenki azt szedné és senki nem diétázna..
2010. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
C vitamin
2010. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Annyira idegesít, amikor valaki tablettákkal és gyógyszerekkel akar lefogyni.

Ha ilyen könnyű lenne, akkor mindenki bekapna egy tablettát és lefogynak. Szerinted heppből sportolnak az emberek?

Ha le akarsz fogyni, akkor sportolj, mozogj. Olyan nincs, hogy nincs idő futni egy kört a ház körül.

2010. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

scitec: perfect fatloss, adipokill. ezek a legújabbak.

universal: animal cuts. durva, drága, szálkásít.


Azt tudnod kell,hogy ezek termogenikus zsírégetők. Tehát a táplálékkal bevitt zsírt égetik el, mellette pedig felpörgetnek. Olyan zsírégető nem létezik, ami bejut a szervezetedbe, odamegy a kis zsírsejtedhez mondjuk a hasadon, és azt mondja neki, húzz innen :)

ha lenne ilyen, nem léteznének kövér emberek.


Ha már kiadsz ennyi pénzt (5000-20000 Ft), akkor már muszáj mozognod is, és diétázni, mert anélkül nem ér az egész semmit.

2010. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
67%

Jajj hagyjátok már! 10szer elmondjátok szerencsétlennek ugyanazt! Lusta, mozogj, fogyj le! Ez ennyire nem egyszerű. Ha nem tudtok értelmes hozzászólást írni, akkor ne írjatok!

Igenis, ha szeretne szedni vmit, ami "rásegít" a fogyásra, akkor hajrá!

Mellesleg a fogyókúra sikere ilyen arányban múlik: 70% étkezés 30% sport és a genetikát nem vettem bele.

2010. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

"70% étkezés 30% sport "

Jó, ez talán igaz.....és?

A sport nem kihagyható!

Ha 30% -a hiányzik a kocsidnak, akkor fog menni?

Hiába töltesz bele nitrót, (fogyitabi) el sem fog indulni.

2010. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Igen is le lehet fogyni mozgás nélkül! 20 kiló minusznál tartok, és semmit nem mozgok, és nem koplalok! igaz egy év alatt ment le, de pont az a lényeg, hogy nem szabad gyorsan fogyni! A szénhidrátokat kell lecsökkenteni.
2010. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akik segítettek azoknak köszönöm a válaszokat! A bunkók meg légyszives kíméljenek! Szerintem hogyha egész nap tanultál mint az állat és mindennap vizsgáznál valami szarból nemhiszem hogy utánna még erőd lenne futkorászni, hanem örülsz hogy lefeküdhetsz aludni! Erről ennyit. Amikor pedig éppen olyan helyzetben vagyok( ami elég ritka) igenis kihasználom a sportolás lehetőségét, mert szeretek tornázni, görkorizni, biciklizni és kirándulni.
2010. máj. 27. 18:28
 10/19 anonim válasza:
63%

Igen-igen! Az én barátnőm is 30 kilót fogyott. Azóta bomba nő, és nem mozgott mellette, mert ki akarna izmot növeszteni a hája fölé? Szépen lefogyott és azóta formálja magát. Mostmár izmos is.

("aki a 70-30%ot mondta" vagyok)

2010. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!