Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudok lefogyni 10 kg-ot?

Hogyan tudok lefogyni 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már lefogyni, és már sok fogyókúrát, diétát,de semelyik sem sikerült.Le akarok fogyni 10 kilót.Légyszi tippeket küldjetek!
2010. márc. 14. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


OLVASS. ALAPISMERETEK.

4 oldal.


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Rajzolj szép színes virágokat, s hallgass közben Vivaldit.

Ja és pároztasd a kutyádat. A macskákat meg kerüld el nagy ívben. A tévében meg nézd meg mindennap a Mónika shót.

Ha igy sem fogytál le, akkor keresd fel Józsi barátunkat.

2010. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

Nagyon vicces!

Marha!

2010. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Leírom neked hogy én mit csinálok. Nem eszem fehér kenyeret, csak barnát, a fehér rizst is hanyagolom abból is a barna jön és inkább csirkét eszem a vörös húsok helyett.

Reggelire eszem egy szelet kenyeret bármivel, a lényeg a sok zöldségen van, mert ettől is telítődik a gyomrom. :) Tízóraira maximum egy gyümölcsöt vagy egy joghurtot aztán ebédelek, minimális adagot:) és utána iszom sok vizet,és már is nem vagyok éhes :) uzsira megint csak keveset, azután MÉG HAT ELŐTT vacsorázok :D u.a-t mint ebédre.Vacsi után várok egy kicsit és felülök egy 30 percre a szobabiciklire és megállás nélkül tekerem.5 perc kicsi fokozaton 5 perc nagy fokozaton. Hidd el ez működni fog elég egy héten 2x-3x biciklizned és már is látni fogod az eredményt a hétvégén amikor rá állsz a mérlegre. Én Januártól diétázom és már 7 kg-nál tartok. A lényeg hogy ne várj csodát! És ne higgy a csodadiétáknak. Ezektől nem hogy fogysz hanem még hízol is. :) Igyál sok vizet, sportolj, mozogj, és meg lesz az eredménye! SOK sikert!

2010. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!