Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék nagyon könnyen...

Hogyan tudnék nagyon könnyen fogyni? (15L,165cm,60kg)

Figyelt kérdés
ma hallottam a ZÖLD kávéról hogy attól nagyon könnyen és egyszerüen le lehet fogyni de azt elvileg csak 20 éves kortól lehet használni.. Edzeni mindennap edzek, rendszeresen egészségesen táplálkozok de se le se fel nem megy a kiló.. már azt is kipróbáltam hogy kevesebbet eszek de csak a mellem ment össze és akkor is visszahíztam azt amit a mellemmel leadtam.. mit csináljak? nagy a hasam és a fenekem.. Valamilyen diétás gyógyszer vagy lötyi vagy bármi van ami nem ilyen huszon akárhányezer forintok? ( Megkérlek titeket hogy hasznos tanácsokat adjatok nekem kérlek és ne olyanokat hogy a gyógyszer az nem jó vagy hogy sportoljak többet..engem csak az érdekel amit kérdeztem... a hasznos és kérdesemre adott válaszokat előre is nagyon köszönöm!!)
2015. dec. 10. 21:22
 1/8 anonim válasza:

Nem biztos hogy a zöld kávé használna,de vegyél 500vagy mg.Béres C-vitamint, az is fogyaszt,csak kicsit lassabban!

Kevesebbet fogsz majd enni

2015. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! kipróbálom majd
2015. dec. 10. 21:43
 3/8 anonim válasza:
Én egy évve ezelőtt jöttem rá hogy lassan annyi kg leszek mint a szüleim, és ez így nem egészen jó. És elkezdtem csökkenteni a szénhidrát bevitelt, de mondjuk a cukor mentes Pepsit azóta is boldogan fogyasztom. Persze mivel nekem a cukor a lételemem, ezért naponta eszek valami édeset is, de egy nap sokszor eszem keveset C: 165cm/15év/50kg/Lány :DDD
2015. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Könnyen csak meghízni lehet, lefogyni nem
2015. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lehetne "nagyon könnyen" fogyni, akkpr nem ez lenne az egyik legjövedelmezőbb iparág a világon...
2015. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Meg kell tanulnod a céljaidnak megfelelően táplálkozni, nem elég valami aktuálisan csodaszernek kikiáltott vacakot szedni, inni... A legtöbb zöld tea, zöld kávé stb hülyeség felpörgeti a folyadék háztartásodat és kipisilsz pár liter vizet így ideig óráig könnyebb leszel... Megfelelő tudatos táplálkozás nélkül, hosszútávú eredményt nem fogsz tudni elérni soha... Ráadásul az éheztetős divatdiétákkal, vizhajtós zöldteás, zöldkávés módszerek után a kiéhezett szervezet mindig szuperkompenzálni fog és több jön fel, mint amit leadtál...

2015. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is megjegyezném, hogy képben legyél a fogalmakkal a diéta szó étrendet jelent, így a diétás gyógyszer eleve hülyeség... Étrendes gyógyszer? :D
2015. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt hívják étrend kiegészítőnek :D (harmadikvagyokcsakhogytudjátok)
2015. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!