Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vajon a test tudja, hogy (. )?

Vajon a test tudja, hogy (. )?

Figyelt kérdés
Szóval elég későn fekszem le és elég későn kelek.(munkám miatt)Fogyókúrázok,és ugye a helyes táplálkozás napi 5x6x...Reggelivel.A test vajon tudja mikor van reggel?Mert arra gondoltam,mi lenne ,hogy amikor én 2-3 körül felkelek akkor kezdek el reggelizni,és mondjuk este 9 fele vacsorázok.Kb 2-3-4fele szoktam lefeküdni hajnalban.Szerintetek?
2010. márc. 25. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem... mert ugye akkor te délután Kettőkor kezded el azt amit más reggel 7kor... és nyilván tovább is vagy talpon..

nálam is ugyan ez van.. csak én este 8tól reggel 8ig dolgozom..

2010. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem:)Köszönöma választ:)
2010. márc. 25. 01:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, biztos, hogy tudja, az más kérdés, hogy a szokásokkal az ember ezt vmennyire el tudja nyomni.


ezt azért is gondolom, mert cukorbeteg vagyok (ez anyagcsere-zavar, amelyben naponta 5-6x kell étkezni), és pl. a törvény nem engedi az éjszakai műszakban történő munkavégzést.

2010. márc. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tested a te életmódodhoz fog alkalmazkodni. Nem érdekli, hogy reggel, vagy este van, neki az a fontos, hogy az egyes folyamatokat neki mikor a legcélszerűbb végrehajtani, vagy megállítani. Ha te hajnalban fekszel le, akkor nyugodtan ehetsz akár 10-11-kor is.
2010. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
08:04-gyel értek egyet.
2010. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én hajnali 1-2kor fekszem le, és 10 körül vacsorázok. igaz most nem fogyózom, de mikor le akartam adni pár kilót akkor is ugyanígy este 10 körül vacsoráztam és simán sikerült leadni. igaz a vacsora az már csakis fehérje volt és nem túl nagy adag.
2010. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:

nem számÍt ahogy Írták, pontosan!

a lényeg, hogy mennyit és mit eszel az felkelés pillanatától a lefekvés pillanatáig, pláne ha ez rendszeresen Így van, ha alszol folyamatosan 5-8-10 órát éjjel, ami nálad kicsit délelőtt is, nem számÍt lényeg a reggelid, és a napközbeni étkezéseid összetétele, mennyisége, minősége

2010. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő választ:)
2010. márc. 28. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!