Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olcsó fogyasztó szer ami...

Olcsó fogyasztó szer ami működik? :D

Figyelt kérdés

Ha van esetleg valami aminek nem az egekben az ára és kipróbáltátok, működik akkor esetleg egy linket/receptet tudtok adni? kb 8 kilótól szeretnék megszabadulni de akárhogy próbálok nagyon keveset enni, tornázok, egyszerűen nem megy le belőle semmi.. Valamint valami olyasmi kéne ami nem káros a szervezetre mivel még csak 16 vagyok ^^"

(Mielőtt elkezdenétek oktatni hogy nem kéne szednem, hanem megerőltetni magam, napi 8 órát ülök suliban, 3at tanulok itthon, így a maradék időmet ki szeretném élvezni és nem tornázgatni, valamint éhes hassal nem is nagyon tudnék koncentrálni)



2016. jan. 2. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 10!


A kérdező valami "csodaszert" szeretne szedni, amitől fogyna, plusz 11 óra tanulás után nem hajlandó tornázni! Ennek tükrében kritizáld azt a heti menüt!

Lényegesen egészségesebb pár hétig ilyen diétán élni, mint valami hashajtót szedni.


Tehát a kérdésre válaszolj, amennyiben van jobb ötleted!

2016. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#12: Írtam: Bio-cla plusz olyan mozgás, amit élvez.

Sorry, de nem fogok olyat javasolni, amitől elveszíti az izmait, hosszú távon zsírosabb és kövérebb lesz!

Tudom, én is csináltam már végig egy-két divatmarhaságot, nem érte meg. Most, 43 évesen próbálom korrigálni ifjonckorom butaságait.

2016. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem leírtam a válaszban is, a kérdésre szeretnék választ nem kritizálást, nem zabálok hanem eszek és suli időben bapi kb 2 étkezés fér bele:D

Ez általában olyan sz@r puffasztott búzaszelet májkrémmel és paradicsommal suliban neg valamilyen fornetti vagy kifli, tesi órán igencsak sokat mozgok, többet mint az osztály nagy része, valamiért ők mégis vékonyabbak. Nyáron volt hogy 3 naponta ettem csak egy hónapig és még tornáztam is mellé. 1 hónap alatt 2 kiló ment le, de rosszul lettem egy idő után és abbahagytam, bár nem szívesen eszek mostanában sem.

2016. jan. 3. 03:00
 14/14 Topor G válasza:
A testalkat nemcsak a táplálkozástól függ, de ha hajlamos vagy a túlsúly felszedésére, akkor fokozottabban kell ügyelned az energiabevitel/égetés egyensúlyára. Direkt nem írok szereket, mert ha már 16 évesen ilyenekkel akarod fenntartani az egészséged, mi lesz 20-30 év múlva? A többit leírták már fent...
2016. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!