Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 63kg vagyok (lány) Edzés és a...

63kg vagyok (lány) Edzés és a Pro Stim kapszulával hogy tudok fogyni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy diétázol. Mondjuk ahhoz kapszula sem kell.
2017. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
hány kilót akarsz fogyni? egyáltalán hány cm magas vagy és hány éves? A kapszula szedést nem értem.
2017. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%

Minek a kapszula?

Attól vársz csodát?

Megsúgok egy titkot! Fogyni csak és kizárólag helyes étrenddel és mozgással tudsz. Nincsenek ilyen csodakapszulák amiktől majd lefogysz (legalábbis amit boltban veszel.)

Miért vagy akaratgyenge? Miért akarsz ezen is egyből "csalni" valami kapszulával,de rühellem az ilyet sportolni, mozogni meg tenni valamit az fáj, inkább veszek a boltban valami jo kis fogyi tápkieget majd attól lefogyok... vegyel egy zacskó chipset azt ülj vissza a tv elé te akaratgyenge

2017. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pfúúú nem hiszem el!!! De komolyan ez volt a kèrdès? Mi a sz.rèrt nem lehet a kèrdèsre válaszolni? Nem kell a duma hogy ne szedd ezt ne szedd azt... Ha szedni akarja akkor csinálja!!!
2017. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kedves kèrdező a kèrdèsed jó erre èn is kivancsi vagyok;)
2017. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy önmagában a kapszulákkal, zsírégetőkkel nem lehet lefogyni. Arra jók, hogy felgyorsítsák a fogyási folyamatot, arra viszont nem, hogy bevegyél egyet és ugyanúgy egyél mint eddig és semmit se mozogj. Tehát rendesen kellene enned (azaz egészségesen és nem százakkal átlépve a kalóriaigényedet), sportolnod legalább heti 2-3x, és mellé akár szedhetsz bogyót is, ha az megnyugtat. De, elismétlem, önmagában a bogyótól ne várj semmit, mert csalódni fogsz.
2017. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!