Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagyok,168 cm es...

14 eves lany vagyok,168 cm es 67 kilo. Hogyan kezdjek el fogyni?

Figyelt kérdés
14 es fel eves lany vagyok. Nehany honapja sokszor eldontottem hogy fogyni fogok, egeszsegesen taplalkozok, futok, de ugy igazan nem tudtam soha ravenni magam. Hasam, combom es a vadlim nagyon utalom. Egy heten 2-3szor biciklizek 45 percet kb. Szeretnem elkezdeni a futast is szepen fokozatosan. Nagyjabol mar leszoktam minden edessegrol, suliba csak gyumolcsot viszek, neha zoldseget. Valaki adjon valamilyen tippet, hogy hogyan vegyem ra magam, mert ez mindig tart egy napig aztan visszaallok ahol eddig voltam. 2-3 honap alatt mennyit tudnek fogyni? Ja es egyebkent elkezdtem edzeni is. Combra tudtok valami gyakorlatokat? Segitsetek pls, regota szeretnek fogyni mert tenyleg combom es hasam nagyon utalom. Meg hat ugy mindenemet hisz kover vagyok. Elore is koszonom es ne bantsatok😂:((

2017. ápr. 18. 18:18
 1/6 anonim válasza:
52%
minek fogynál?
2017. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen megértelek mert én is voltam kövér...és szeptember óta fogytam 10 kg-ot. Nagyon ajánlom hogy kezdj bele a Norbi Uptade-ba. Sokan elítélik de tényleg nagyon hatásos. Nagyon nagyon ügyes vagy hogy el tudod hagyni az édességet! Próbálkozz beiktatni (ha van rá lehetőség) minden napra 20 percet. És a lisztet, finomított szénhidrátokat ha tudod hanyagold mert a sport nem elég. Hidd el menni fog!!! Kell hozzá akarat erő, de az idő multával egyre könnyebb lesz. Ne figyeld mit mondanak... pl.: nekem sokszor mondják hogy "csak egy kicsit egyél már ennyitől nem hízol meg" de miután megkóstoltál egy kis édességet újra kívánod majd. Vagyis amíg meg tudod álni a cukor, lisz , krumpli vagy a többi finomított szénhidrátot vagy keményítőt tartalmazó étel evését, addig ne egyél. Ettől függetlenül nyugodtan ehetsz húst, zsírt (magába hasmenést okozhat), gyümölcsöket. Gyümölcsöt kb 4 után már ne egyél. 6 után meg már próbálj meg csak inni. Neked kb. 10 kg-ot kellene fogynod. A cm-ből lányoknál 110-et, fiúknál pedig 100-at kell kivonni. A fogyást ne siettesd, szépen lassan menni fog! Akinek van miből fogynia annak hamarabb megy. És visszatérve a sportra. Én nem szeretek futni. Inkább erősítek: felülés, hasprés, fekvőtámasz. Combra nem tudok gyakorlatokat, de szerintem valami van fenn az interneten ha rákeresel.

Nagyon remélem tudtam segíteni.

Szurkolok neked! MINDENT BELE!

Ha majd lefogysz mindenki nézni fog hogy milyen ügyes vagy... hidd el jó érzés hogy van valami ami csak néhány embernek sikerül, beleértve téged!

HAJJRRRÁÁÁÁÁ!!!!!!!:)

2017. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még óvatosan a fogyással, még növésben vagy.
2017. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia én is 14 éves vagyok és év eleje óta fogytam 14 kg és vissza szedtem de ez a 14 kg már más fajta 14 kg. Úgy kezdődött szépen fokozatosan leszoktam az édességről és sok dologról. Komolyan el kezdtem súlyzózni erősíteni napi 6 órákat és még a röplabda edzés ahol futok.Táplalék kiegészítőket kezdtem szedni. Diétázni kezdtem. Szépen lassan lejött rólam minden sajnos a mellem nagy részét is lefogytam és olyan voltam mint egy deszka.Akkor azért utáltam magam. Rá álltam egy speciális izom tömeg növelő étrendre. Tovább csináltam mindent és az erősítésen nehezítettem és lássanak csodát nehezebb lettem 20 kg val. Most tiszta izom vagyok amiért sokszor meg kritizálnak hogy elötte szebb volt de nem érdekel elhatároztam magam. Sajnos a mellemet nem szedtem vissza. Szóval vigyázz a fogyással mert onnan is fogyhatsz ahonnan nem szeretnél és nem fogsz örülni. Lényeg keress motivációt tűz ki célokat keress példaképet. Légy erős és győzd le magad.
2017. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sportolj. Ezzel a súllyal, ennyi idősen az bőven elég. 14 évesen fogyózni, az annyit jelent, hogy könnyen tápanyagot vonhatsz meg magadtól, és felnőtt korodban lesz olyan betegséged, ami egész életedben megkeseríti minden egy napodat.


Ne nasizz, max. heti egyszer, a cukrot kerüld és sportolj! Az étel a tégla a tested házában, a benzin az autóhoz. Anélkül összedől, lefullad, elromlik, nem megy. Érted?

2017. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek aki valaszolt, nagyon sokat segitettetek😁❤
2017. ápr. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!