Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15éves lany vagyok 155cm és...

15éves lany vagyok 155cm és 57kg.6-7kg. -ot le szeretnek fogyni. Minden nap futni fogok, de hany km-ert fussak? Es miket egyek? Hogyan dietazzak?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy valaki nem evett semmit csak etcsokit es neki ezzel sikerult lefogyni. En ebben nem nagyon hiszek errol mi a velemenyetek? Akkor az tenyleg nem hizlal? Na de: Szoval irnatok nekem eteleket hogy miket ehetek? Legyszi segitsetek mindjart jon a nyar es nagyon szegyenlem magam, sajnos elegge elhiztam. A legtobb felesleg a combomon,hasamon es a csipomnel van, vagy hat nemistudom.. es a karom is eleg vastag onnan hogy szabaduljak meg a feleslegtol? Szerintetek nyarig mennyit tudnak lefogyni? SOS kerlek irjatok valami dietakat. NORMALIS VALASZOKAT KOSZONOM
2017. ápr. 13. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
15éves vagy még nővésben vagy és változól. És bár képem nincs rólad de a paramétereid alapkán nincs okod fogyni, igaz alkat és felépítés sokat jelent. Mert ugye nem mindegy hogy 57kg ,,tömör" zsír vagy vagy izom. Amugy a súlyod relatív dolog lehetsz te 80kg is ha mondjuk edzel meg sportolsz nagyban és nézhetsz ki úgy mint egy istennő, és lehetsz te 45kg és kevésbé dekoratív és vonzó. De ezt ugye sok nő nem fogja fel; csak h jajj ennyi meg annyi kilo vagyok de gáz. Miközben senki mást nem érdekel rajtad kívűl. Mondok egy példát barátnőm ezekkel az adatokkal rendelkezett/rendelkezik 24évesen 155cm és volt már 100kg 60kg és sajnos 45 is..... Kifejezetten jobban bejött mikor 60kg volt. (sajnos nem sportal meg munkával adta le a dolgait hanem koplalással és társaival). Szóval azt tanácsolnám neked ne akarj le fogyni, ahogy írtad is kezdj el futni kezdésnek mondjuk 2km aztán amint jól megy mehetsz kicsit többet is. És a másik dolog hogy kell valami sport ami mozgásra bír lehet ez fitness konditerem vagy valami labda sport. (mindegyik ha jól csinálod jól meg dolgozza a tested és sec perc alatt nem hiszel a szemednek mennyire jó formában leszel.) Ezeket a halottam dolgokat meg inkább ne próbálgasd, egyél kevesebbet többször igyál minden nap minimum 3liter folyadékot (inkább vizet, ez lehet bubis mentes vagy csapvíz ha raksz bele némi citrom levet az meg még jobban dob rajta). És ne keresd a kiskapukat. Az meg egy általános jelenség hogy nyár elött mindenkiben feljön ez a dolog hogy edzeni kéne meg jó formába kerülni a strand idényre, de sajnos ez nem megy ilyen gyorsan és ha most elkezded max jövő nyárra leszel jobb formában.
2017. ápr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia !

155 cm magassághoz jó lehet a 57 kg.Ez attól függ milyen arányosan van rajtad. Mindenkinek úgy sem tetszhetsz.Valaki a karcsút szereti,valaki az izmosat van olyan,hogy a dundit.

Ha mégis fogyni akarsz,próbáld ki a fehérje diétát.

Sovány húst,sovány túrót,tejet,tojást és ezek különböző képen elkészítve fogyaszthatod.

Én hízásra vagyok hajlamos,átlagos mértékben.Ezzel a diétával egy hét alatt három kilót fogytam.Ennek azonban van ára.A hét végére a fehérjétől idegesebb voltam,nappal is és reggel már korán felébredtem.Ha abbahagyod,még egy hetet,kettőt kell rászánnod a normál étkezés visszaszokásához,mert máskülönben visszahízód amit nehezen lefogytál.

2017. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!