Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tabletta vagy por ami segít...

Tabletta vagy por ami segít fogyni?

Figyelt kérdés
Thai boxolok, nagyon megterhelőek az edzések, de keményen edzek, vért izzadok. Azonban nem vagyok a fogyási sebességemmel megelégedve, szeretnék gyorsabban fogyni, pocakos vagyok stb... Azt vártam volna, hogy fogyni fogok gyorsan valamennyit, ennek ellenére híztam, bár látványra azt mondják sokan hogy fogytam, valójában elvileg izom került rám, és emiatt nehezebb lettem... Tudtok valamilyen szert erre? Valami durva zsírégető cucc, vagy bármi.
2017. máj. 30. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Thai box mellé normális étrend (diéta), kalóriaszámlálással, és el fog kezdeni lemenni a zsír is rólad. Mellette biciklizhetsz, vagy futhatsz is. A zsírégető önmagában semmit nem ér. Első a megfelelő étrend, és ha egy idő után stagnál a fogyás, akkor adhat egy kis plussz segítséget a zsírégető. Addig csak pénzkidobás.
2017. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
kb nagyon rosszul allsz hozza a dolgokhoz.
2017. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én nem értem az embereket. Tényleg ilyen buták?
2017. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jólvan látom idejött néhány gyúrós nagyképű és a laikus emberek kérdéseit flegmázással tudja csak lereagálni :D
2017. máj. 30. 12:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként már bementem a Scitecbe és ott felvilágosítottak.
2017. máj. 30. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
es mit mondtak? kivancsi vagyok.
2017. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem az én hozzászólásomat nem veszed rossz néven. Én csak a saját tapasztalataim alapján írtam. Üdv az 1.
2017. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nem vagyok gyúrós nagyképű. Még csak gyúrós sem. Arra céloztam hogy manapság az embereknek már egy kis alapszintű fogalma sincs a biológiáról.
2017. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A Scitec-ben adtak nekem 1 kapszulát amit edzés előtt kell, és egy másikat amit napi 2x étkezés előtt fél órával, üres gyomorra. Valamint vitamint, mert az Actival amit eddig szedtem, az gyengébb volt.
2017. máj. 30. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
kaptal l-karnitint es valamilyen lipotropos tabit. ha nem eszel rendesen nem hasznalnak. tapasztalat.
2017. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!