Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tabletta vagy por ami segít...

Tabletta vagy por ami segít fogyni?

Figyelt kérdés
Thai boxolok, nagyon megterhelőek az edzések, de keményen edzek, vért izzadok. Azonban nem vagyok a fogyási sebességemmel megelégedve, szeretnék gyorsabban fogyni, pocakos vagyok stb... Azt vártam volna, hogy fogyni fogok gyorsan valamennyit, ennek ellenére híztam, bár látványra azt mondják sokan hogy fogytam, valójában elvileg izom került rám, és emiatt nehezebb lettem... Tudtok valamilyen szert erre? Valami durva zsírégető cucc, vagy bármi.
2017. máj. 30. 10:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A thaibox edzőm egy valóságos legenda, tudja mit beszél. Azt mondta, semmire ne figyeljek oda, csak a tésztát kerüljem, a cukros üdítőket, és a zsíros ételeket. Ennyi bőven elég, annyi kalóriát elégetek, hallgatok rá.
2017. máj. 30. 17:48
 12/13 anonim válasza:
Hülye vagy mint a segg. A többiek is ezt mondták... figyelj az étrendedre. Na és ki az a legenda?
2017. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az, aki legyél bárhány kiló tömör izom nulla aggyal, fejberúg, te meg fekszel ;)
2017. jún. 1. 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!