Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ultra Loss Shake. Szerintetek...

Ultra Loss Shake. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Két hetem van arra, hogy beleférjek a koktélruhámba. Már nem kellene sok, így is sokat fogytam, de most már elég sürgős lenne a maradék öt kilómat leadni. Arra gondoltam, hogy valami turmixporral helyettesíteném az ebédet és a vacsorát, mellette tornáznék, bicikliznék ugyanúgy, mint eddig. Szerintetek érdemes belevágnom? És jó ez a termék?
2010. máj. 24. 21:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még nem hallottam erről a diétáról. Majd utána olvasok, de már megvettem a port, nagyon fincsi íze van. :D Régebben volt már egy drasztikus diétám, az is sürgős volt, mert szalagavatónk volt. Két hét alatt lement 4-5kg, de valahogy most nincs erőm ahhoz. :D
2010. máj. 25. 20:17
 12/16 snack16 ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom neked,hogy nem kell drasztikusan lecsökkenteni a kalória beviteled!!Ezzekkel a marhaságokkal csak magad kínzod és az izomból fogysz...hiába leszel könyebb pár kilóval a test-zsír arányod nem javítja.Jó a fehérje ha edzés után iszod meg este lefekvés előtt,segít megtartani az izmaidat,a rost meg megszünteti az éhség érzetet. A mozgás nagyon fontos,és L-karnitint nyugodtan vehetsz be hozzá(500-1000mg)és zöld teát igyál,mert segíti az emésztést,zsírt köt meg,meg antioxidánst tartalmaz. Az időre fogyással az a baj hogy nem tartós. így az egészségesen fogyhatsz:)

Remélem segítettem

én 107-ről indultam most 87,5 körül vagyok :D

üdv

Snack

2010. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is azon gondolkozom, hogy veszek az új fajtából, amit most reklámoznak, Neked hogy vált be tavaly?
2011. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szia! Bevált, de nem rövidtávon. Épp két hete megint elkezdtem inni, mert sajnos beteg voltam, egy hónapig feküdnöm kellett, így megint felszaladt rám pár kg. Kétnaponta járok futni, és a futás után iszom, vacsora helyett. :)
2011. szept. 29. 22:29
 15/16 anonim válasza:
Na ez bíztató :) és mennyit futsz (időben v távban is jó ha mondod :) ), a táplálkozásra mennyire tudsz te odafigyelni? Nekem inkább ott vannak csúszásaim :S
2011. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
3-4 km-t szoktam, inkább kocogni, 20-35 perc között, kényelmesen, mikor hogy. :) Táplálkozásnál most már kialakult egy rutinom, nagyjából tudom ránézésre, hogy mennyit szabad ennem, mit mikor, stb. Úgyhogy nekem jó, már lement kb 3.5kg, de nem sietek vele. :D
2011. okt. 10. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!