Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mitől történhetett ez? :o

Mitől történhetett ez? :o

Figyelt kérdés

Jártam 1 hónapig táncra (pont 1 hónap volt), de abba kelett hagynom, mert elég drága volt :/ Havonta 5000FT plusz a ruha 12 000 FT plusz egy héten háromszor volt, és mivel a városba volt, mégbebuszoztam, villamos meg minden, bőven olyan 500 FT volt, szóval egy héten az utazásra elköltöttem 1500 FT-ot :/


Na mind végülis(:

Csak azaz érdekes, hogy amíg táncra jártam, az 1 hónap alatt 3kg-t fogytam! És már előtte is sokmindent kipróbáltam, jártam edzeni, futottam, bicajoztam stbstb... és semmivel nem sikerült fogynom csak a tánccal (hip-hop volt egyébként)... de sajnos abba kellett hagynom...

De ami a legjobban meglepett, és egyben örültem neki, hogy a seggem, nagyon össze ment.. vagyis nem nagyon, de olyan formás lett, és eddig eléggé nagyvolt.. csak nemérte, hogy hogy seggből fogyta m a legtöbbet? minden gatyám lötyög rajtam :)))

És tudnátok még valami gyakorlatot vagy valamit, hogy csípőből fodjak?:/ ... És mi a magyaráztam, hogy semmi mással nemtudtam fogyni, csak tánccal? ..És hogyhogy pont a popsiből a legtöbbet?(:


Lehet, hülyén hangzik a sok kérdés, csak annyira nemértem :d


2010. jún. 2. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
aerob mozgás. kardio. pörög a szíved, ég a zsír és minden részed dolgozik. ha a csípőd eleve széles a csont miatt nem fogsz fogyni. 58as a derekam és 89 a csípőm... ez van
2010. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első hsz-t kiegészíteném azzal, hogy a tánc azért is extra hatásos, mert zenés és szórakoztató aerob mozgás, ami alatt észrevétlenül, szórakozva végzel ugyanolyan intenzitású mozgást, mint pl egy aerobic-órán. Csak közben nem az jár az eszedben, hogy most tornázol, mert fogyni akarsz, hanem magával ragad a zene, a fíling. Ezért kellemesebb, nem egy esetben a motiváltság miatt eredményesebb is a tánc, mint más mozgásformák.

Ezért mondják, hogy fontos, hogy élvezd a sportot, amit űzöl.


Annak az oka, hogy fenékből fogytál először, elég evidens: a tánc a lábakon múlik elsősorban :) Ha sikerült volna tovább csináélnod, vagy találnál módot arra, hogy elfogadható körülmények közt csináld tovább (pl otthon), akkor a fogyás lassan átterjedne máshová is, a csípődet is beleértve. Amúgy szerintem az aerob mozgás a legjobb, mert egyenletesen fogyaszt, ha koncentráltan szeretnél, végezz lábemeléseket oldalra.

2010. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, és egyben tanácsokat (;
2010. jún. 2. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
én is mindig a fenekemből fogyok először, ez állítólag az élet rendje. a nők ilyen sorrendben fogynak: mell, fenék-comb, has. nálam a mell kimaradt (jobb is) amúgy ha annyira szerettél táncolni nem megoldható valahogy hogy olcsóbban gyere ki? a ruhát csak egyszer kell kifizetni nem? busz helyett jársz biciklivel, vagy átmehetsz egy másik társasághoz. (:
2010. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen szeretnék majd még táncra járni mindenképpen :)..

De majd szerintem csak jővőre. (mármint szeptembertől).. (:

2010. jún. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!