Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért történhetett ez? 2...

Miért történhetett ez? 2 hétig sikeres volt a fogyókúrám erre ma összazabáltam minden hülyeséget pedig nem is voltam éhes csak megkívántam?

Figyelt kérdés
2 hét pedig nálam már nagy szó, eddig akárhányszor belefogtam nem sikerült, most először igen. Erre uzsi után (müzlit ettem tejjel) megkívántam egy kis mogyorókrémes kenyeret, meg is ettem egy felet, aztán még egy felet, utána meg gondoltam na ezt elszúrtam de most már úgyis mindegy, megettem még 8 db szaloncukrot (csak azért 8at mert ennyi volt már csak a zacskóban), aztán gondoltam végképp mindegy, ettem egy tányér paradicsomos káposztát. MOst nagyon rossz érzés. Az eddigi két hét így nem is ért semmit?
2010. okt. 21. 17:13
 1/3 anonim válasza:
ne éheztesd ki ennyire a szervezeted, egy kis nasi még belefér. Valószinűleg a két két alatt semmi édességet nem ettél. Figyelj oda ezután még mindig jobban jársz ha eszel néha egy kis édességet minthogy hirtelen ennyit egyszerre. de ne aggódj ez még annyira nem nagy gond
2010. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két hét az semmi. Majd ha eltelik 2 év akkor lehet miről beszélni. Ezek olyan folyamatok, amik hónapokig, évekig tartanak. Egy testösszetételt nem lehet megváltoztatni pár hét alatt. :S
2010. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

talán azért mert helytelen fogyókúrát folytatsz és nem viszel be elég vitamint meg ásványi anyagot, mivel az ilyen mértéktelen zabálás (főleg a hirtelen megkívánt édesség hegyekre gondolok ezzel) többnyire vitamin és/vagy ásványianyag hiány miatt következik be...olvasgass utána, hogy milyen étel milyen tápanyagokat tartalmaz és figyelj oda arra hogy mit eszel.

Valószínűleg teljesen kiéheztetted a szervezeted, mert nem a megfelelő tápanyagokat vitted be a fogyókúráddal...gondolkozz és nézz utána a dolgoknak mielőtt elkezded...

hidd el tapasztalatból írtam amit most leírtam...

2010. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!