Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Érdemes megvenni a LifeTilt...

Érdemes megvenni a LifeTilt csomagot? +50 kg felesleg van rajtam. Sajnos nem megy a fogyás. Odafigyelek az evésre is. Futópadot használom és még sem fogyok. + 2 műszakban dolgozok+ család. Orvosi labor is jó.

Figyelt kérdés

#LifeTilt?
2018. jan. 23. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
8-as, ezt nekem írtad? Én is velük fogytam. :)
2018. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

Csak ajánlani tudom a lifetiltet, én a bakker, lefogyok csoport programjaival 45 kilót fogytam, hónapok alatt egy deka sem jött vissza, a csoportnak hatalmas húzó ereje van, a legjobb közösség és rengeteg segítséget kaptam.


Aki meg azt mondja, hogy jojo effektus stb... nem kell össze vissza enni mindent , minimális oda figyelessel nem jön vissza semmi 😉


Megtanulhatod mi az egészséges táplálkozás, hogyan edz, csak nyerhetsz!

2018. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
35%
Szia. Én 30kg ot diétáztam le a LifeT!LT-nek köszönhetően. Probálkoztam sokféle madárlátta diétával, fejlejtős. Barátnőm ajánlotta a LifeT!LT belefogyok csoportot facebookon, itt kezdődött minden. Amugy hasonlóan én is két műszakos vagyok. A tilt egy olyan profi étrendet adott amivel már 2-3 hónap után látványos eredményeim voltak. Csatlakozz te is a csoporthoz és nézd meg mennyi nő sikeresen lefogyott a tiltel. Szerinted több tízezer nő viccből csinálja? Ne hallgass a sok okosra. A tilttől mindent megkapsz. Keress rá facén a csoportra vagy google be üsd be lifetilt életed programja. Hajrá. Nekd is sikerülni fog.
2018. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Én semmiképp nem ajánlom, rengeteg pénzem bánta, majd' 50 ezer forintom, mert megvettem mindent, ami kellett, ráadásul nem minden csomag mellé jár program. Ha már program: ne valami nagy dolgot képzelj el, egy sima diétás étrend, semmi extra, különbeket lehet letölteni a netről, szóval elég amatőr módon van megcsinálva.

A facebookos csoportjukban olyan szintű cenzúra van, amit még Orbán vagy Putyin se enged meg magának. Ha bírálni mered a terméket, mert mondjuk úgy látod, hogy neked nem használ, akkor rádugranak vagy százan, aztán jön a nagyképű, a sok hülyéből élősködő nő, az Olga, és letilt a francba, kitesz a csoportból, és sehol, soha többé nem tudod megvédeni az igazad, hogy neked esetleg nem használt.

Szóval szerintem ne vegyél onnan semmit. Az étrend a lényeg, és ez nem a lifetilt sajátossága, csak egy sima diétás étrend, amiből kiiktatják a cukrot és a fehér lisztet. Ezt minden valamire való fogyókúrázó tudja, hogy nem eheti, részletesebb recepteket Török Eszter dietetikus szakácskönyvei mutatnak, pl. a Viszlát cukor és fehér liszt. Ezen kívül van még a nagy híres programjukban egy edzésterv, ami szintén egy amatőr semmi, és bármelyik fitnesses honlapról hasonlót lehet letölteni a kezdő diétázóknak. Napi ötször kéne enni, és vasárnap kivételével mozogni egy kicsit, meg Planck-elni, erre keress rá a neten.


Egyszóval: nehogy kiadj ezért pénzt, bármilyen szép és jó, amit ígérnek. Akik állítólag lefogytak, azok se ezektől a szerektől, hanem a sima étrendi változtatástól és a mozgástól. ehhez nem kellenek rejtélyes bogyók. Legfeljebb annyira hittek benne, hogy még némi placebóhatást tudok kinézni belőlük.

2018. febr. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Nah, amint látható egy friss reges és egy személyeskedő, bunkózó válaszoló reklámozza ezt a szart. Bár kicsit olyan, mintha magával beszélgetne két regisztrációról, stílus alapján. Khm. Egyszer néztem be a csoportba, jellemzően egyszerűbb nők lebzseltek ott, akik vevőek egy tuskó bagós csávó bántalmazó marketingjére. Tessék, ebből talán érteni fogod, ez hozzád passzoló stílus.


Szokásos proli érvek, szófordulatok: irigység, "hatoska", sok szmájli, gusztustalan személyeskedés stb. Ez a lifetilt világa kb. Én bogyók nélkül toltam le 15 kg-ot. Odafigyelek a szénhidrátra, csináltattam allergiatesztet, étel intoleranciatesztet, pár vizsgálatot, kiderült pár érdekes dolog. Azóta elhagyom azokat, amikről tudom, hogy nem szabad. Mellette sport, de az étkezés a legfontosabb, pár szükségtelen dolog csökkentése csodákat tud művelni.


Tehát kedves lifetilt hívő (mert nyilvánvalóan egy reg, ne nézz hülyének), nem az irigység beszél belőlem, hanem elegem van abból, hogy a legtöbb nő simán beszopja ezt az agresszív, lenéző marketinget. További jó önalázást!

2018. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70% Na például ő jót ír.
2018. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
de jó, hogy rákerestem erre a kulcsszóra. A diétát csinálom, 2kgot hííztam!! 2hét alatt.folytatom...remélem elindul lefelé mert ez így drága hízókúra nagyon:(. elég szarul esik. Akkor a bogyókat sem rendelem meg.
2018. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Aki valoban ert is kicsit ehhez nem fog tobb tizezret kiadni ilyen cuccokert amikor felebol kivitelezni lehet ezt az eletmodot. Mellesleg egy olyan egyentol akinek semmi multja ezzel kapcsolatban.A neten szamos fitness oldal van ahol hiteles nagy multu sportemberek testepitok szolgalnak tanaccsal tobb evtizedes tapasztalattal csak ezt a laikusok nem tudjak. Aki egy kicsit is ert ehhez abbol valoban nem fognak ezek az emberek meg Norbi stb megelni. Jol csinaljak amugy mert sok a laikus s ez ertheto mivel nem lehet mindenki testepito aki vagja az egeszet a szalkasito etrendtol a tomegnovelesig.😊...etc etc
2018. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kb0101 válasza:
87%

Nettó lehúzás az egész. A csávó átcsomagol külföldi termékeket, és behülyíti, az egyébként full megalázó/bántalmazó dumájával az erre fogékony 99% női hallghatóságot.

Mindig azt nézd, hogy aki pofázik, az mit csinál. Pszichotomi a 6 év alatt egyszer sem tudott semmilyen elfogadható formát villantani, állandóan be van hízva, mondjuk a genetikája is elég szar, dehát az ellen egy kicsit jobban oda kellene raknia magát, dehát az nem megy. Elmegy az energia a pofázásra. Se a kaja beállításhoz nem ért, se az edzéshez.


Heti 3 edzés, lehetőleg saját testsúlyos - szénhidrát mennyiségének beállítása - minőségi kaja - megfelelő alvás, ennyi. Nem kell az átcsomagolt szarjaira pénzt adni, de ha mégis kell valami - fehérje, vitaminok, bcaa - akkor sokkal jobb ár/érték arányú termékek is vannak a piacon.

2018. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!