Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ebből tényleg kialakulhat...

Ebből tényleg kialakulhat anorexia?

Figyelt kérdés

Napi 900 kalóriát vagy kevesebbet eszek már 3 hete, az első két nap nehér volt, de nem merek többet enni mert így is nagyon vastag mindenem és félek hogy ha hirtelen eszek mondjuk 700 helyett 1000kaloriat akkor feljon egyből 2kg zsír.

173cm és 50,2kg vagyok (53ról indultam) és egyre jobban érzem magam a bőrömben, hiszen a célom felét már elértem (bár hozzáteszem évek óta vannak öngyilkos gondolataim, és nem vagyok egy energikus, életbidám ember így ez nem látszik meg kívülről nézve) illetve fáradékony vagyok és nehezen koncentrálok, nehezen kelek fel reggel. De szerintem ezeknek nincs köze ehhez mert az utóbbi 2-4 évben ez gyakori, a korom számlájára írom.

16/l


2018. jan. 6. 00:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Egyébként a kérdés alapja, hogy egy másik kérdésem válaszába írták, hogy anirexiás vagyok... -_-

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__905901..

2018. jan. 6. 00:04
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Mar anorexias vagy.

Menjel pszihologushoz,mert ebbol intenziv osztaly lesz.

2018. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne anorexia??
2018. jan. 6. 00:21
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Például azért mert én 163cm vagyok és 50 kg és soványnak számítok. Ahoz képest te kórosan sovány vagy...
2018. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De hatalmas a combom, csípőm, derekam.
2018. jan. 6. 00:38
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az már csak a csontod... Azt nem tudod lefogyni
2018. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem az sajnos:/ egyértelműen látszik főleg a combom belső felén.
2018. jan. 6. 00:59
 8/27 anonim válasza:
85%
Az anorexia is ott kezdődik, amikor vékony létedre kövérnek látod magad. Tedd rendbe magad belülről. Nem vagy vastag. Vékony vagy. Nem kell fogynod. Maximum formálódj sporttal. Fáradékonyság és a reggel nehezen való felkelés lehet pajzsmirigy probléma is... nézesd meg.
2018. jan. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
én értem hogy valaki nem olyannak akarja magát látni mint amilyen és mindenkinek szive ügye hogy hogy akar kinézni és mit tesz érte és ha neked nem tetszik a combod mert vastagnak látod még azt is meg lehet érteni DE egy 16 éves lány már inteligens annyira hogy felfogjon dolgokat és szerintem van biológia órád de ha onnan nem is ha beírod googleba hogy mennyi egy egészséges testsúly vagy egy orvost megkérdezel és meglátod hogy a tiéd jóval kevesebb mint kéne akkor ott abban a pillanatban nem esik le neked hogy: jaj bár kövérnek látom magam annak ellenére nem vagyok az és muszáj hízzak mert egészségtelen és nem akarok 22 évesen meghalni..... mert példáúl nekem voltak ilyen problémáim most is kövérnek tartom magam de tudom hogy egészséges tartományban van a súlyom és ez a lényeg nem a hiúság
2018. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De tudom mi a jó, és az a fura hogy másokat reálisan látok. Egyszerűen csak ez az amit tudok irányítani és akarom is ezért irányítani.

Egyébként nem, nem szeretnék 22 évesen élni. Évek óta van bennem egy erős megérzés hogy 19 évesen fogok meghalni, nem tudom miért ez a szám, egyszerűen csak érzem.

2018. jan. 6. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!