Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex befolyáspéja a menstruá...

Adipex befolyáspéja a menstruációt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Nem tartalmaz hormont , sem pedig olyan anyagot ami befolyásolná.

2010. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ja,hormont nem,végülis csak egy szintetikus drog ami az idegrendszerre hat,az agyalapi mirigy meg konkrétan az összes hormontermelő mirigyet szabályozza:D


Aki ilyen szarokat szed,az megérdemli az összes mellékhatását

2010. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Kimaradt tőle? nem csodálom...de csinálj egy terhességi tesztet, hátha terhes vagy, mert emellett a szar mellett, ha véletlen terhes leszel, akkor tuti beteg lesz a magzat
2010. jún. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"tuti beteg lesz a magzat " .... azért ilyen választ adni ..egyedül a halál biztos.

Az első hozzászoló vagyok. Még mindig kitartok amellett , hogy a gyógyszer közvetlenül nem válthat ki ilyet !! Viszont HA az előírásokat megszedted , nem volt normális étrended mellette akkor lehetséges. Az anorexiásaknak is ezért nincs többekközt menstruációjuk.

Csinálj egy terhességi tesztet , hogy megnyugtasd magad , és egyél kiegyensúlyozotabban (ha nem vagy terhes meg fog jönni a köv. alkalommal.), ezeket a gyógyszerek súlyos eseteknek találták ki. Egy normális , egészséges diétával kell szedni , nem pedig majdnem 0 klc drasztikussal.

2010. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, nincs benne semmi olyan. Tudom, hogy ha ilyet szedsz, akkor legtöbbször meg se éhezel, de azért enni kell, mert belassul az anyagcsere, aminek a felborulása tényleg járhat a menstruáció rendszertelenségével/elmaradásával.
2010. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat az az egy 3 értelmetlent meg válaszra sem méltatom ! :D csináltam tesztet és nem vagyok terhes.
2010. jún. 12. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Az értelmetlen,ha én nem azt irtam hogy nem befolyásolja? És ,hogy egy szintetikus drog? Ha szerinted ez értelmetlen akkor nagyon sajnálom ha a lelkedbe tiportam,de ezek tények.

Nem kell hormonokat szedni ahhoz,hogy felboruljon a hormonháztartásod

2010. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akinek nem inge nem veszi magára :D de te levágtad h neked irtam tehát te is td h nemsokminent segitett a válaszoid :D
2010. jún. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!